Prof2IT

Відбувся старт курсу для викладачів «Програмування на PHP» від Харківського ІТ Кластера, ХТУ «ШАГ» і компанії NIX

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Цього вівторка, 10 листопада, відбулося перше заняття безкоштовного курсу підвищення кваліфікації для викладачів «Програмування на PHP». Цей курс проводиться в межах проєкту Prof2IT від Харківського ІТ Кластера за участі партнера Кластера — Харківського технологічного університету «ШАГ» і компанії-учасниці Харківського ІТ Кластера — NIX.

Компанія NIX — один із флагманів IT-аутсорсингу в Україні. Експертизою компанії є розробка та підтримка спеціального програмного забезпечення, а також розробка власної програмної продукції.

Baner-dlya-TSarevoj-ynsta-1-414x207 Відбувся старт курсу для викладачів «Програмування на PHP» від Харківського ІТ Кластера, ХТУ «ШАГ» і компанії NIX

Спікер курсу — Дмитро Троян, PHP Tech Lead компанії NIX.

За цим курсом навчатимуться 14 викладачів ІТ-напрямів із 9 вишів і коледжів Харкова. Отримані знання викладачі зможуть упроваджувати в освітні курси, які вони викладають. Тобто цей проєкт підвищить не тільки їхню кваліфікацію, але також якість освіти та рівень знань студентів, у яких вони викладають.

Baner-dlya-TSarevoj-ynsta-414x207 Відбувся старт курсу для викладачів «Програмування на PHP» від Харківського ІТ Кластера, ХТУ «ШАГ» і компанії NIX

Навчання за курсом планується протягом двох місяців. Формат проведення змішаний — дистанційно та онлайн. Учасники, які успішно завершать цей курс, отримають сертифікат про підвищення кваліфікації, що відповідає вимогам Міністерства освіти і науки України.

Якщо ви не встигли зареєструватись на курс як учасник або компанія, фахівці якої будуть спікерами курсів, — не переймайтеся. Вже навесні ми готуємо нові цікаві напрями для підвищення кваліфікації викладачів ІТ-напрямів вишів і коледжів Харкова в межах проєкту Prof2IT та запрошуємо вас до участі. Слідкуйте за нашими новинами та залишайте свої попередні реєстрації ТУТ.

Коментарі