Prof2IT

Відбувся старт курсу для викладачів «Бізнес аналіз в ІТ» від Kharkiv IT Cluster, ХТУ «ШАГ» і компанії NIX

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
Минулого тижня відбувся старт одного з найочікуваніших курсів для викладачів «Бізнес аналіз в ІТ». Цей курс проводиться в межах проєкту Prof2IT від Kharkiv IT Cluster за участі партнера Кластера — Харківського технологічного університету «ШАГ» і компанії-учасниці Харківського ІТ Кластера — NIX.

Компанія NIX — один із флагманів IT-аутсорсингу в Україні. Спеціалізацією компанії є розробка та підтримка спеціального програмного забезпечення, а також розробка власної програмної продукції.

Спікерами курсу стали висококваліфіковані фахівці-практики компанії NIX із величезним досвідом за напрямом ВА.
За цим курсом підвищують свою кваліфікацію 20 викладачів ІТ-напрямів із 13 вишів і коледжів Харкова. Участь у ньому безкоштовна.

Навчання за курсом планується протягом двох місяців. Формат проведення — онлайн. Після завершення курсу учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації та зможуть упроваджувати у свої навчальні курси для студентів найактуальніші та найсвіжіші тренди в галузі бізнес-аналізу в ІТ.

Якщо ви не встигли зареєструватись на курс як учасник або компанія, фахівці якої будуть спікерами курсів, — не переймайтеся. Вже навесні ми готуємо нові цікаві напрями для підвищення кваліфікації викладачів ІТ-напрямів вишів і коледжів Харкова в нашому проєкті Prof2IT та запрошуємо вас до участі. Слідкуйте за нашими новинами та залишайте свої попередні реєстрації ТУТ.

Коментарі