Від колишніх студентів теперішнім: випускники ХНУРЕ повністю реконструювали футбольне поле університету

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
Від колишніх студентів теперішнім: випускники ХНУРЕ повністю реконструювали футбольне поле університету

Студентські тренування, ігри IT-Ліги і навіть міжнародні змагання серед викладачів – поле університету ХНУРЕ рідко буває порожнім. Як результат, в останні роки футболісти грали на зношеному покритті з багатьма пошкодженнями.

«Поле було побудовано більше 10-ти років тому. Звичайно, покриття зносилося. І на засіданні наглядової ради університету наші випускники запропонували привести його в порядок. Виходить, за реконструкцію поля для студентів взялися наші ж студенти, але вже колишні. І в цій ситуації вони діяли як державні мужі», Валерій Семенець, ректор ХНУРЕ.

unnamed-1 Від колишніх студентів теперішнім: випускники ХНУРЕ повністю реконструювали футбольне поле університету

Так поле виглядало до реконструкції

Провести капітальний ремонт запропонували власники двох харківських компаній – Олександр Колб, СЕО Promodo, та Олександр Медовой, CEO AltexSoft. Масштабні роботи стартували влітку. За кілька місяців на полі встановили сучасну систему дренажу, повністю вирівняли ігрову поверхню, постелили газон нового покоління й замінили ворота.

«Ми зробили це передусім для студентів. Я сам випускник цього університету, багато моїх співробітників тут навчалися. Наша футбольна команда грає на цьому полі майже кожні вихідні. Я часто приходив вболівати за них і бачив, в якому стані воно було. Для мене було справою честі допомогти рідному ВНЗ у розв’язанні цього питання. Це не просто реставрація стадіону – це правильні інвестиції в розвиток майбутнього нашого молодого покоління і майбутніх IT-фахівців»,Олександр Колб, CEO Promodo.

unnamed Від колишніх студентів теперішнім: випускники ХНУРЕ повністю реконструювали футбольне поле університету

У жовтні поле офіційно відкрили. Відзначили традиційно – товариським матчем між командами компаній, які виступили спонсорами реконструкції. Гравці задоволені. Кажуть, нове покриття – те, що треба.

«Для мене важливо й дуже цінно брати участь у житті рідного ВНЗ. Віддавати туди, де я свого часу багато отримав. Це не перший наш проєкт у ХНУРЕ. Кілька років тому на базі кафедри Програмної інженерії ми успішно запустили програму TechTalents, яка дозволяє зацікавленим студентам глибше вивчати продуктовий менеджмент, математику й алгоритми, а зараз направили свою підтримку на здоров’я та спорт. Спільними зусиллями отримали нове гідне поле в центрі міста. Далі – більше»,Олександр Медовой, President & CEO AltexSoft.

Університет планує продовжити реконструкцію і вже навесні 2022 року оновити систему освітлення.

«Ми дуже вдячні, що компанії, в яких працює багато наших випускників, проявили ініціативу та взялися за реконструкцію. Це поле створювалося не тільки для студентів нашого університету, а й для випускників, взагалі спільноти айтішників Харкова. І тепер майданчик став одним з кращих у Харкові»,– Андрій Шеховцов, глава спортклубу ХНУРЕ.

 

Коментарі