Вебінар «Які інклюзивні проєкти потрібно створити в Україні»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
Один з напрямів роботи учасників — інклюзивні послуги з безпеки для кожного. Тож поговоримо про тренди та рішення у сфері інклюзивності в Україні та світі, щоб краще зрозуміти, які ще інклюзивні проєкти потрібно створити в Україні.

Програма вебінару:
  • Презентація онлайн-хакатону Hack For Locals 2.0.
  • Огляд актуальних трендів та рішень у сфері інклюзивності в Україні та світі.
  • Дискусія з експертом, питання/відповіді.

Про спікерку
Анна Крис, CEO Provodnik, Head of Diversity & Inclusion at CFC Big Ideas, лідерка дебатного руху.
Організаторка Global Inclusion Online Forum 2020. У 2019 — переможниця хакатону від проєкту Європейського Союзу «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства країн Східного партнерства» з проєктом Provodnik (інтерактивна карта для людей з обмеженою мобільністю). Організаторка та керівниця методичного відділу Diversity in Tech Week 2019 (Дублін, Ірландія). У 2018 році увійшла до престижного рейтингу «Топ 30 до 30» за версією Ірландського видання The Sunday Business Post.

Деталі
Коли: 15 жовтня
Час: 19:00-20:00

Це перший вебінар у рамках підготовки до хакатону Hack For Locals 2.0 Safer Communities Hackathon, що відбудеться 30 жовтня — 1 листопада. Тому його основна мета — допомогти учасникам хакатону заглибитися у проблематику і покращити презентацію своїх майбутніх ідей. Втім, прослухати вебінар можуть усі бажаючі.
Hack for Locals 2.0: «Безпечні спільноти» (Safer Communities Hackathon) організований в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, платформою кар’єрного розвитку Happy Monday та агентством інновацій Center42, за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Канади, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.

Коментарі