Вебінар для «світчерів»: як наважитися на зміну сфери роботи?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

29 липня Kharkiv IT Cluster і Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес провели безкоштовний вебінар для батьків на тему: «З чого варто почати розвиток в IT-сфері?». Загалом на вебінарі зібралися 10 осіб: майбутні студенти та всі охочі змінити профіль роботи.

На початку зустрічі Оксана Подколзіна, Head of Education Kharkiv IT Cluster, привітала всіх присутніх і розповіла про проєкт PARENTS2IT. Мета проєкту — покращення обізнаності батьків про IT-професії.

IMG_20210729_191102-scaled-414x311 Вебінар для «світчерів»: як наважитися на зміну сфери роботи?
Parents2IT
Першу частину зустрічі було присвячено таким питанням:
  • Чи варто отримувати другу професію в ІТ-сфері?
  • Хто такі світчери?
  • Які є труднощі та проблеми під час зміни профорієнтації?
  • Як наважитися на зміну напрямку роботи?
  • Які плюси й мінуси ІТ-сфери?

Наш спікер Марина Косенко, Head of Telesens Academy, поділилася з учасниками інсайдами про роботу в IT-сфері, а також розповіла про Telesens Academy. Додатково Марина поділилися з учасниками інформацією, як правильно обрати курси в IT та які є показники якісної освіти.

IMG_20210729_192012-scaled-414x311 Вебінар для «світчерів»: як наважитися на зміну сфери роботи?
Parents2IT
У другій частині зустрічі керівник харківського філіалу GoIT, директор програм GoITeens Михайло Максимов розповів слухачам про те:
  • яка зі сфер IT підходить саме вам;
  • як обрати місце для навчання, аби не марнувати час;
  • чи варто дітям навчатися в університеті.
IMG_20210729_194622-scaled-414x311 Вебінар для «світчерів»: як наважитися на зміну сфери роботи?
Parents2IT

Наприкінці зустрічі спікери разом зі слухачами подискутували. Найбільше учасників хвилювало питання, чи можливо поєднувати роботу й навчання на IT-курсах. В учасників вебінару були сумніви щодо віку особи, яка хоче освоїти професію в IT-сфері. Більшість слухачів стверджувала, що дорослим людям, які мають постійну роботу, буде складніше працевлаштуватися в IT.

Наші спікери розвіяли ці сумніви! Вони порадили учасникам дивитися YouTube-канали, подкасти й вебінари. І все це для того, щоб змінити своє інформаційне поле. А що допоможе визначитися з професією в IT, яка підходить саме вам? Проходьте на сайтах компаній марафони і проаналізуйте, чи підходить ця сфера саме вам. Якщо зробити перші кроки для навчання, то компанії будуть тільки раді прийняти до себе спеціалістів будь-якого віку. Головне — це бажання навчатися!

IMG_20210729_204546-scaled-414x311 Вебінар для «світчерів»: як наважитися на зміну сфери роботи?
Parents2IT

Не встигли відвідати наш вебінар, а бажання дізнатися більше про розвиток IT-сфери вас не відпускає? Не хвилюйтеся! Ми чекаємо на вас!

Слідкуйте за нашими новинами на сайті Kharkiv IT Cluster, а також у Telegram-каналі Parents2IT!

Parents2IT

Коментарі