Важлива новина! Через посилення карантинних заходів Ukrainian Gaming Week переноситься на лютий 2021-го

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Для запобігання поширенню COVID-19 Кабінет Міністрів України прийняв рішення про продовження на території країни адаптивного карантину до 31 грудня 2020 року. Також уряд посилив правила проведення масових заходів. Обмеження вплинули на кількість відвідувачів таких подій.

Зараз Україна не єдина країна, де для запобігання поширенню коронавірусу посилили карантинні заходи. Для стабілізації епідеміологічної ситуації нові обмеження вводять у Польщі, Німеччині, Ірландії, Чехії, Литві та інших країнах.

Компанія Smile-Expo, яка організовує гральну виставку Ukrainian Gaming Week, з усією серйозністю ставиться до гарантування безпеки на заході й турбується про те, щоб відвідувачі, спікери, експоненти, спонсори та інформаційні партнери івенту не наражали себе на небезпеку зараження й залишалися здоровими.

Ukrainian Gaming Week


Окрім цього, для команди організаторів важливо реалізувати всю заплановану програму події. Однак через нові вимоги українського уряду неможливо провести виставку в тому масштабі, в якому було заплановано, та організувати якісний нетворкінг.

Оскільки UGW покликана об’єднати представників гральної сфери з усього світу, кожен охочий, незалежно від місця свого проживання, повинен мати можливість потрапити на захід. Але через те, що в різних країнах посилюють карантинні заходи, іноземні експоненти та гості можуть зіткнутися з труднощами під час поїздок до України.

Тому з урахуванням обставин, які склалися, було прийнято рішення про перенесення Ukrainian Gaming Week на 2021 рік.


Нові дати проведення UGW: 24-25 лютого

Завдяки перенесенню заходу на пізніший термін вдасться захистити всіх, хто заявив про участь у виставці чи планував її відвідати як гість.

Ба більше, рішення про проведення Ukrainian Gaming Week у 2021 році дасть змогу організаторам сформувати ще насиченішу програму та забезпечити безперешкодний доступ на івент як українських, так і іноземних учасників і відвідувачів.


Ukrainian Gaming Week – це найбільший після легалізації грального бізнесу галузевий захід, який об’єднає лідерів індустрії, що зацікавлені у відродженні легального гемблінг-ринку України.

У програмі івенту: дводенна виставка продуктів і послуг для сфери азартних ігор, конференція за участю законодавців, українських та іноземних експертів, відкритий лекторій, UGW Awards і вечірка.


Організатор і місце проведення події

Захід проводить міжнародна компанія Smile-Expo, яка спеціалізується на організації івентів, що присвячені інноваціям.

Ukrainian Gaming Week відбудеться 24-25 лютого в Києві в Міжнародному виставковому центрі.

Щоб залишатися в курсі всіх новин UGW, приєднуйтеся до Telegram-чату. Він об’єднує спікерів, експонентів, спонсорів і гостей івенту. Учасники групового чату можуть знайомитися, обговорювати актуальні теми, ставити одне одному цікаві запитання та обмінюватися контактами.

Програма та реєстрація

Коментарі