В Україні з’явився online-курс про створення комп’ютерних ігор

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Безкоштовний online-курс «Навчайся. Грай. Працюй» створили компанія-розробник ігор Ubisoft Ukraine, IТ Ukraine Association та студія онлайн-освіти EdEra. Він розповість дітям, батькам, вчителям та всім, хто цікавиться ігровою індустрією, як перетворити пристрасть до комп’ютерних ігор на успішну кар’єру в одній із найперспективніших індустрій XXI століття.

Online-курс «Навчайся. Грай. Працюй» є повністю безкоштовним, після його проходження студенти отримають сертифікат на 1 академічну годину.

push-pin-200x200 В Україні з’явився online-курс про створення комп'ютерних ігор

На слухачів чекають:
  • екскурсія київським офісом компанії Ubisoft, під час якої ви потрапите за лаштунки ігрової індустрії;
  • знайомство з 5 основними напрямами роботи в розробці ігор: ігровий дизайн, програмування, тестування, арт, менеджмент;
  • додаткові матеріали для опрацювання вдома та у класі.

Зареєструватися можна за посиланням: Навчайся. Грай. Працюй

Навчайся. Грай. Працюй

quotation-200x200 В Україні з’явився online-курс про створення комп'ютерних ігор

Олена Бондарева, HR-менеджерка Ubisoft, коментує: «Ми дуже раді та натхненні нашим спільним проектом з ІТ Ukraine Association та освітньою платформою EdEra. Наші експерти Ubisoft із задоволенням долучились до нього, щоб показати та розказати школярам, що відбувається за лаштунками ігрової індустрії. Сподіваємося, що завдяки курсу зможемо надихнути школярів на думки щодо майбутньої кар’єри у ГеймДев, адже наш курс відображатиме основні напрямки роботи в розробці ігор та професії, які існують. Пишаємось, що ми з нашими партнерами стали першими, хто має нагоду змінити представлення як школярів, так і їх батьків щодо ігрової індустрії та її можливостей та перспектив.»Ubisoft – один із лідерів ігрової індустрії з портфелем всесвітньо відомих брендів. В Україні компанія представлена двома студіями, Ubisoft Kyiv та Ubisoft Odesa, які зосереджені на посиленні присутності Ubisoft на всіх платформах, з основною експертизою на ПК. Ubisoft Kyiv була заснована в 2008 році і є однією з найбільших GameDev студій в Україні, яка брала участь у розробці таких блокбастерів, як Assassin’s Creed®, Far Cry®, Steep®, Watch Dogs®, Trials®, Rainbow Six®, Ghost Recon ®, і інших. Ubisoft Odesa відкрилася в березні 2018 року і працювала над розробкою Trials®, Ghost Recon ®.
країни ЄС, США, Канада, Австралія, ОАЕ, Казахстан, Україна.

Коментарі