В онлайн-виданні MC Today визначили найбільш шанованих IT-роботодавців країни

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Онлайн-видання про підприємництво MC Today спільно з «Альфа-Банком Україна» та онлайн-банкінгом для підприємців «ОК, Альфа!» підбило підсумки топ-100 найбільш шанованих IT-роботодавців країни. Перше місце посіла компанія Grammarly, яка розробляє онлайн-сервіс для ефективної комунікації англійською мовою, зокрема для перевірки граматики. 10 жовтня Grammarly залучила $90 млн інвестицій, а оцінка компанії перевищила $1 млрд.

До топ-20 потрапили наступні компанії, що входять до складу Kharkiv IT Cluster: SoftServe, Ciklum, DataArt, Infopulse.

У топ-100 занесли компанії, що залишили заявки на участь, а також ті бізнеси, які редакція вважала за потрібне занести. Складаючи список, редакція звертала увагу на популярність бренду компанії на ринку і ставлення до нього читачів і партнерів.

Фіналістів визначали на основі оцінок експертів, редакції та читацького голосування, яке тривало два тижні. Підсумкова оцінка розраховувалася за такою формулою: вага оцінки відвідувачів сайту – 10 %, журі – 70 %, редакції – 20 %.

Експерти і редакція оцінювали учасників за п’ятьма критеріями: важливість і цікавість продукту компанії, над яким працюють співробітники; наскільки добре відома компанія на ринку; наскільки добре друзі та знайомі членів журі відгукуються про цю компанію; у журі знають, що сміливо можуть рекомендувати цю компанію тим, хто шукає нову роботу; цю компанію можна назвати «роботою мрії». Максимальна кількість балів, яку міг отримати один учасник, – 50.

До журі рейтингу увійшли Макс Фрай, один із найвідоміших програмістів країни; Станіслав Веселовський, директор Lviv IT Cluster, організатор IT Arena; Станіслав Юрасов, tech-журналіст, очолює відділ «Технології» на сайті Liga.net; Ольга Шаповал, виконавча директорка Kharkiv IT Cluster.

Інформаційні партнери проєкту: ACC (American Chamber of Commerce Ukraine), ЕВА (Європейська Бізнес Асоціація), Kharkiv IT Cluster, Odessa IT Cluster, Cherkasy IT Cluster, Kyiv IT Cluster, Chernihiv IT Cluster.

Довідка. MC Today – онлайн-журнал для підприємців, який читають більше 350 тис. осіб у місяць, серед них – власники малого та середнього бізнесу, інвестори, стартапери, керівники бізнесу, підприємці, керівники напрямків маркетингу, HR, продажу, фінансів.

«ОК, Альфа!» – онлайн-банкінг для ФОП. Клієнти-фізособи з IT обслуговуються на вигідних умовах тарифу Digital IT. Вони отримують преміальну карту Platinum Black +, 0,1 % за продаж валюти, персонального менеджера, кешбек, преміум-сервіси в аеропортах і все, що потрібно успішному IT-профі.

 

Коментарі