В Kharkiv IT Cluster змінився виконавчий директор

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

З 1 червня 2017 року в Харкіському  IT Кластері відбулися кадрові зміни.
01.03.2017 Наглядова Рада Громадської Спілки “Харківський IT Кластер” прийняв рішення про зміну виконавчого директора та відкриття відповідної вакансії.
Згідно з раніше оголошеними строками, повноваження діючого виконавчого директора, Наталії Виноградської, припинилися 31.05.2017. Наталія виконала усі завдання, що були поставлені на цей період, та залишає кластер.
Команда Kharkiv IT Cluster вдячна Наталїї за ці напружні 22 місяці спільної праці. За цей час, за великого внеску Наталії, IT Кластер виріс зі стартапу в повноцінну організацію, яка об’єднує та розвиває IT галузь в нашому регіоні.
На даний момент відбуваються фінальні узгодження по кандидатурі нового директора. Тому, з метою забезпечення безперебійної діяльності Kharkiv IT Cluster, до моменту затвердження нового директора та проходження ним випробувального терміну, було прийняле рішення про призначення з 1 червня 2017 року Дмитра Яковлєва, операційного директора компанії Videal, тимчасово виконуючим обов’язки директора кластера.
З питаннями, ідеями і пропозиціями можна звертатися до Дмитра через email  d.yakovlev@it-kharkiv.com
С повагою,
Команда Kharkiv IT Cluster

Коментарі