У Харкові з’явився перший в Україні ринок з безготівковою оплатою

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Сумський ринок Харкова став першим в Україні ринком з можливістю безготівкової оплати. Тепер харків’яни зможуть розраховуватися за покупки на ринку платіжними картками Mastercard за допомогою мобільних гаманців. Нововведення запущене у рамках масштабної програми Kharkiv Smart City з перетворення Харкова у “розумне місто”, що реалізується міським Офісом Реформ, компанією Vodafone і Харківським IT-кластером.

З 22 грудня в Харкові з’явився перший в Україні ринок з можливістю безготівкової оплати. Тепер на найстарішому ринку міста і одному з символів Харкова можна буде розраховуватися за покупки за допомогою платіжних карток Mastercard в додатках, що підтримують функцію MasterpassQR. Така можливість з’явилася у харків’ян, завдяки програмі Kharkiv Smart City – масштабній муніципальній програмі з перетворення Харкова у “розумне місто”, що реалізується міським Офісом Реформ, компанією Vodafone і Харківським IT-кластером.

В рамках програми Kharkiv Smart City мобільний оператор Vodafone провів серію навчальних заходів з роботи з електронними гаманцями для працівників Сумського ринку і пояснив підприємцям, як користуватися функцією безконтактних платежів. Рішення для прийому платежів за допомогою QR-кодів, що застосовується на Сумському ринку, дозволяє підприємцям приймати до оплати банківські картки без використання POS-терміналів і пов’язаних з ними витратами. Послуга реалізована в форматі QR-чатбот Vodafone, який дозволяє підприємцям самостійно адмініструвати свої торгові точки і платежі в своєму смартфоні.

В якості новорічного подарунка компанія Vodafone, Mastercard і Харківський IT-кластер підготували для харків’ян і всіх відвідувачів Сумського ринку цінову акцію: в суботу, 22 грудня починаючи з 13:00 придбати будь-які продукти на ринку можна буде зі знижкою 50%. В акції беруть участь 20 торгових точок різних продуктових категорій. Для участі в акції “Смарт-субота” покупцеві потрібно встановити на смартфон додаток Vodafone Pay і зберегти в ньому дані своєї картки Mastercard. Максимально можлива сума покупки в одній торговій точці – 1000 грн, при цьому покупець сплачує 500 грн.

Kharkiv Smart City – це перший в Україні комплексний інноваційний проект, який перетворить звичайне місто з усіма характерними для великого мегаполісу проблемами у найкомфортніше, зручне для життя і розумне місто країни. Ініціатива програми належить компанії Vodafone. Пробки, сміття, громадський транспорт, екологія, погане освітлення – ось стислий список міських проблем, які вирішить Kharkiv Smart City. В цілому в рамках програми буде реалізовано 36 проектів. Сучасні технології та рішення Vodafone вже успішно використовуються у багатьох країнах світу, дозволять перебудувати роботу всіх міських служб і систем, перевести багато послуг в digital і онлайн, зробити їх більш ефективними, заощадити гроші і час міста і його мешканців.

Коментарі