У Харкові з’явився новий канал для підприємців

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster підтримав ініціативу створення комплексного інтернет-канала для малого і середнього бізнесу харківського регіону.

30 квітня в Харкові пройшла презентація нового проекту Каналу інформування підприємців (КІП). Концепцію розробила Асоціація приватних роботодавців в рамках Обласної програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва ХОДА.

КіП – це комплекс інтернет-ресурсів і комунікаційних каналів під єдиним брендом. Головним завданням ресурсу є акумулювання корисної інформації для підприємців регіону і поширення через основні канали: Facebook, Telegram, Viber, Youtube.

“Сьогодні вже мало хто читає e-mail розсилки, їх замінили соціальні мережі і месенджери. Важливо з одного боку зібрати воєдино інформаційні потоки від різних бізнес-організацій на одному майданчику, з іншого боку – доносити цю інформацію до читачів в зручній їм формі”, – зазначає член Ради асоціації приватних роботодавців Харкова (АЧР) і розробник  КІП Олег Поліщук.

На думку авторів проекту,  КІП сприятиме розвитку підприємницького середовища в регіоні, оскільки полегшить комунікацію між різними сферами бізнесу. Зараз же інформація про компанії регіону розрізнена, оскільки не існує єдиного порталу для підприємців.

Kharkiv IT Cluster і редакція КВП планують ефективне інформаційне партнерство з метою широкої представленості корисної інформації для технологічного бізнесу Харкова.

 

Коментарі