TENNIS OPEN DAYS

UKRSIBBANK запрошує своїх клієнтів зіграти в теніс на TENNIS OPEN DAYS

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У жовтні та листопаді UKRSIBBANK BNP Paribas Group проведе TENNIS OPEN DAYS. А це означає, що кожний клієнт банку може зіграти у великий теніс з друзями, родиною, партерами чи навіть тренером на найкращих кортах Києва, Одеси, Дніпра, Харкова та Львова. І все це: і корти, і послуги тренера абсолютно безкоштовно.


Щоб зіграти матч-другий у компанії своїх друзів, треба зробити лише кілька простих кроків:

  1. попередньо заповнити реєстраційну форму,
  2. повідомити про зручний час та потребу у тренері,
  3. прийти на корти з партнерами по грі,
  4. пред’явити документ, що підтверджує особу учасника програми, та іменну банківську карту UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Зареєструватися на турнір


Це вже втретє UKRSIBBANK проводить для своїх клієнтів TENNIS OPEN DAYS. За цей час майже 3000 клієнтів корисно та весело провели свій час на кортах різних міст.

«Активна участь наших клієнтів у ТENNIS OPEN DAYS надихає нас, тому щороку ми розширюємо обсяги турніру. Ми бачимо, як до нас приходять і ті, для кого це улюблений вид спорту, і ті, хто лише робить перші спроби на корті і, врешті, захоплюється грою, її динамічністю та позитивною енергією. Тож ми радіємо, що даємо додаткові можливості нашим клієнтам долучитися до тенісу, адже цей вид спорту з кожним роком стає всі більш популярним. А також отримати позитивні враження у компанії друзів на кращих кортах їх міста», — розповідає Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

UKRSIBBANK, як і Група BNP Paribas, повністю розділяє властиві тенісу якості: гідність і чесні правила гри. Це відображає стійкі відношення довіри, які банк прагне побудувати з кожним із клієнтів.

«Для нас теніс – це довготривала історія підтримки, вболівання, розділення цінностей та можливість бути ближчими з нашими клієнтами. Вже майже 50 років наш головний партнер BNP Paribas підтримує турніри по всьому світі: це і турніри великого шолому, і локальні турніри. В Україні найважливіші міжнародні тенісні змагання підтримує UKRSIBBANK. Це чудова можливість, аби українські вболівальники побачили зірок тенісу. А ще відмінна нагода зустрітися з нашими клієнтами на трибунах корту», — додає Яніна Ольховська.


Участь у TENNIS OPEN DAYS – це також чудова нагода стати причетним до великої історії тенісу, яка писалася головним акціонером UKRSIBBANK – міжнародною фінансовою Групою BNP Paribas спільно зі світовими легендами ще з далекого 1973 року. Саме тоді французька Федерація тенісу звернулася до BNP Banque Nationale de Paris профінансувати встановлення місць в ложі центрального корту «Ролан Гаррос». Цей турнір вважається найпрестижнішим у грунтових змаганнях. З того часу банк став офіційним спонсором турніру, а згодом долучився до організації інших найпопулярніших змагань: Fed Cup, BNP Paribas Masters, Monte Carlo Rolex Masters, Internazionali BNL d’Italia, BNP Paribas Open at Indian Wells, а також низки аматорських змагань. Тож світові зірки тенісу буквально виросли на кортах із біло-зеленими банерами із зірками BNP Paribas за спиною.


Отже повправлятися з тенісними ракетками та м’ячиками можна буде щонеділі у жовтні та листопаді за адресами:

  • м. Харків, Superior Golf & Spa Resort, пр-т Академіка Курчатова, 1-A
  • м. Київ, Міжнародна тенісна академія, Повітрофлотський пр-т, 63
  • м. Одеса, ТК Чорноморець, вул. Віце-Адмірала Азарова, 1
  • м. Дніпро, СК Human, пр-т П. Орлика, 20А
  • м. Львів, СК Євроспорт, вул. Петрушевича, 1

Зареєструватися на турнір

Все що потрібно для вдалої гри: гарний настрій, чудова компанія, власні ракетки та м’ячики, спортивна форма та, з огляду на карантин, захисні маски для громадських місць.

Тож зустрінемось на кортах вашого міста! We are tennis!

Коментарі