UKRSIBBANK BNP Paribas Group запускає серію юридичних відео-консультацій для українських підприємців середнього та малого бізнесу.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK BNP Paribas Group запускає серію юридичних відео-консультацій для українських підприємців середнього та малого бізнесу. Це послідовний крок програми банку «Women in Business», що спрямована на розвиток підприємницького потенціалу у жінок. Юридичні консультації будуть цікавими та корисними для усіх клієнтів підприємців та тих, хто планує розвиток власної справи.

У вересні банк поділився першими трьома випусками юридичних консультацій на власному каналі YouTube, у яких експерти банку розказали:

  • Чи обов’язково фізичній особі підприємцю відкривати рахунки для здійснення підприємницького діяльності та які для цього потрібні документи, чи можна використовувати особистий рахунок фізичної особи для підприємницьких розрахунків та на що варто звернути увагу обираючи банк. 
    Що таке фінансовий моніторинг, з якою метою він впроваджений та як визначити підозрілі фінансові операції. 
  • Як банки ідентифікують клієнтів та навіщо розроблені нові процедури перевірки клієнтів, що таке FATCA та як забезпечити безпечність та прозорість операцій. 
  • Теми перших юридичних консультацій – це питання, які найчастіше ставили підприємці під час семінарів банку «Women in Business». Водночас, банк вже готує серію нових консультацій та готовий записати нові ролики – відповіді на актуальні питання підприємців.

Поставити своє питання можна у коментарях до відео на Youtube або на сторінці банка у Facebook 

«Як справжній партнер UKRSIBBANK готовий ділитися юридичноюUKRSIBBANK  експертизою зі своїми клієнтами. Адже такі консультації сприяють сталому розвитку бізнесу. Це додає впевненості підприємцям, пояснює правові підстави ведення підприємницької діяльності та водночас відкриває нові можливості для зростання бізнесу», – розповіла Олена Полянчук, заступник Голови Правління, начальник Юридичного департаменту BNP Paribas Group.

Зазначимо, висока експертиза юристів банку визнана ринком. Адже Юридичний департамент UKRSIBBANK визнано кращим серед банків за результатами незалежного дослідження «50 провідних юридичних департаментів України» — Best Legal Departments 2020.

Як частина міжнародної фінансової Групи BNP Paribas UKRSIBBANK є активним промоутером сталого розвитку, у тому числі ідеї гендерної рівності. Підтримуючи різні соціально важливі заходи, банк прагне допомогти жінкам сміливо робити перші кроки в бізнесі, а також розвивати свою справу, виводити його на новий рівень прибутку. Для цього у 2019 році банк заснував програму підтримки жіночого підприємництва «Women in business» – «Жінки в бізнесі».

При розробці програми «Women in business» UKRSIBBANK зосередився на трьох ключових напрямках: інформаційна та консультаційна підтримка – серія навчальних та практичних семінарів, психологічна підтримка жінок – заохочення та мотивація розвитку, а також допомога у розвитку бізнесу і фінансуванні. Ближчим часом банк планує створити комплексний пакет банківського обслуговування для жінок-підприємниць, який включає як загальні традиційні, так і індивідуальні умови банківських операцій зі спеціальними консультаціями та цінними пропозиціями від партнерів банку.

Коментарі