У Харкові з’явилася SMART VILLAGE

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

IT екосистема міста – це не тільки сприятливе середовище для розвитку бізнесу, але ще і комфортні умови для життя тих, хто тут працює.

У відповідь на потребу ком’юніті у житловій нерухомості Kharkiv IT Cluster реалізує проект SMART VILLAGE «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КВАРТАЛ».

Це котеджне містечко на Великій Данилівці, побудоване за побажаннями IT-people. Готові будинки 120,136,152м2, з ремонтом (під ключ) та ділянками 10 соток вже чекають на нових господарів.

Усі будинки “розумні”: оснащені системами автоматичного мобільного управління інфраструктурою: освітлення, опалення, водовідведення, поливом.

У будинок заведені комунікації, є оптоволоконний інтернет, охорона, сигналізація, газ, світло, лічильник день/ніч. Будинки оформлені в єдиному архітектурному стилі, біля них – дитячий майданчик, гімнастичний комплекс, тенісний корт, сосновий листяний ліс, річка Харків, асфальтована дорога з освітленням, гостьова парковка

Квартал розташований в Київському районі, зі зручною транспортною розв’язкою. У пішому доступі – ТРЦ Дафі і Караван.

Хоча квартал ще будується, тут вже живуть представники IT-ком’юніті. Він уже виконує своє призначення: забезпечити айтішників зручним житлом, зробити Харків привабливим для переїзду з інших міст, а ще допомогти їм частіше спілкуватися один з одним.

Kharkiv IT Cluster будує екосистему навколо галузі, а Харків стає ще більш комфортним для життя і роботи в IT.

 

Коментарі