У Харківського ІТ Кластера – рекордна кількість компаній

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

 

Kharkiv IT Cluster тепер налічує 50 компаній-учасників

Підтримка мемберів, освітні та соціальні ініціативи, проекти щодо формування технологічної екосистеми та інфраструктури міста, просування Харкова як IT локації на міжнародній арені, і нарешті, програма лояльності IT Loyalty, що створює додаткову цінність для кожного співробітника, – все це приваблює нові компанії вступати до організації.

Попереду  нові горизонти, плани і перспективи. Команда Kharkiv IT Cluster вітає нових мемберів, запрошує підписуватися на внутрішні новини та промокодів на івенти в рамках інфопартнерств, а також на сторінку Facebook.

Детальніше про компанії:

AnvilEight

Компанія надає послуги з розробки програмного забезпечення, створює веб та мобільні додатки для бізнесу та приватних осіб. Спеціалізація: Python, Swift та Java. У команді налічується близько 20 розробників. Головний офіс знаходиться в Харкові, в процесі – новий офіс в Лондоні.

Місія полягає в наданні високоякісних технологічних послуг на місцевому, національному та міжнародному рівнях, одночасно полегшуючи роботу всередині компанії і з компанією.

Beetroot

Компанія пропонує рішення – від мобільних додатків до комплексного ПЗ для серверів.

Спеціалізація: AngularJS, ReactJS, PHP (Laravel, Yii, Symfony), Unreal 3D, Design

Illustration, 3D modelling / animation, Cross-platform development (Ionic, Cordova, React-native).

Має освітній підрозділ Beetroot Academy – Шведсько-українська IT школа, що навчає практичним навичкам для IT кар’єри.

Спецвузавтоматика

Один з найбільших в Україні виробників серверів і комп’ютерів. Працює в галузі комп’ютерних технологій з 1986 року.

Основні напрямки діяльності: системна інтеграція; виробництво серверів, систем зберігання даних і комп’ютерів; проектування і впровадження технологій віртуалізації, центрів обробки даних, комп’ютерних мереж, систем відеоконференцій, комп’ютерних інтерактивних систем для освіти.

 

Forma-Pro

Аутсорсингова і аутстафінгова компанія з 15-річним досвідом, яка займається розробкою Full Stuck.

Intellias

IT-компанія, що надає повний комплекс послуг розробки програмних продуктів, з офісами у Львові, Києві, Одесі, Харкові та представництвом в Берліні.

Заснована у 2002 році, має понад 15 років досвіду успішної співпраці з провідними

європейськими та північноамериканськими технологічними компаніями. Досвід роботи з усіма ключовими технологіями, пов’язаними з Automotive, DevOps & Cloud,

Mobile App Development, Data Science & Big Data, IoT & Embedded і розробкою платформ.

ITEA

Всеукраїнський освітній проект комплексної підготовки і розвитку фахівців IT-індустрії. Компанія випустила понад 11000 фахівців. ITEA – єдиний український навчальний центр, який є офіційним авторизованим партнером Cisco в Україні. Кращим випускникам пропонують стажування в найбільших IT-компаніях.

NIX United

компанія – розробник замовних програмних рішень. Пропонує широкий спектр послуг від розробки веб-і мобільних додатків до комплексних рішень для бізнесу.

Quartsoft

Компанія заснована у 1999 р Спеціалізація: послуги веб-дизайну і веб-розробки. Процес включає всі етапи створення веб-сайтів і додатків – від графічного дизайну до технічного обслуговування і маркетингу готового продукту. Понад 900 успішно виконаних проектів для клієнтів по всьому світу.

TAGSoft (The Awesome Company)

Заснована у 2010 році, спеціалізується на розробці ПЗ (Web, Mobile, Desktop), використовує понад 120 різних технологій. Клієнти – в США, Голландії, Австралії, Англії, Польщі.

Yoctocode

Компанія Yoctocode Ukraine спеціалізується на розробці ПЗ для бізнесу та консалтингу в сфері IT. Експертиза: архітектура рішень, розробка програмних продуктів, макетування, системна інтеграція, хмарна міграція UX і візуальний дизайн, інтернет речей.

І, нарешті, наш партнер – KredoBank

Банк з найбільшою польською інвестицією у банківську установу України. Стратегічним акціонером ПАТ “Кредобанк” є найбільший банк Польщі PKO Bank Polskа SA. Регіональна мережа ПАТ “Кредобанк” нараховує 93 відділення і охоплює більшість областей України. Банк активно розвиває свій картковий бізнес і встановив 271 власних банкоматів. Клієнтами Банку є близько 53 тис. юридичних осіб і підприємців та 530 тис. фізичних осіб.

 

Інформація про компанії – з їх офіційних сайтів і профілів на DOU

Коментарі