Turkish Airlines: подорожуйте безпечно

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Літо в самому розпалі, а отже, сезон відпусток і подорожей розпочинається.
Проте, незважаючи на послаблення карантину, важливо пам’ятати про правила безпеки та дотримуватися їх — це захистить вас і людей навколо.

Компанія Turkish Airlines піклується про своїх гостей та членів екіпажу: у компанії незмінно дотримуються високих стандартів санітарно-гігієнічних заходів. Тож пасажирам нема чого хвилюватися — подорожі будуть безпечними.

На всіх рейсах будуть призначені експерти з гігієни, які будуть відповідати за дезінфекцію вбиралень і дотримання соціальної дистанції, а також усіх санітарно-гігієнічних заходів на борту літака.

Здоров’я гостей захищене новітніми технологічними заходами! У літаках використовують спеціальну систему фільтрації, яка може видалити 99,97 % усіх частинок діаметром до 0,3 мкм, — HEPA-фільтри (високоефективні повітряні фільтри).

Усім пасажирам буде надано гігієнічний набір Hygiene Kit, що складається з маски, антисептичної серветки та дезінфікуючого засобу для рук. Щодо наборів на рейсах на короткі відстані, то вони складаються з маски та антисептичної серветки.

Харківський ІТ Кластер закликає дотримуватися карантинних правил та обмежень. Проводьте літо захоплююче та безпечно!

І як завжди: безпека перш за все!

Посилання на відео For the safety of all our guests and crew про забезпечення санітарно-гігієнічних заходів.

Посилання на відео Fly with peace про HEPA-фільтри.

Коментарі