Дні кар'єри

Три дні для старту кар’єри

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

📆З 1 по 3 листопада Kharkiv IT Cluster спільно з ХТУ «IT STEP» провели серію online-заходів, присвячених старту й розвитку кар’єри в ІТ галузі.

Ці 3 дні були насичені:
📌 корисною й мотивувальною інформацією;
📌 практичними порадами;
📌рекомендаціями.

Понад 160 реєстрацій від зацікавлених студентів, які отримали під час заходів найактуальнішу інформацію щодо подолання викликів початківців на сучасному ринку праці. Відвідувачі заходів мали можливість поставити найрізноманітніші запитання ІТ-фахівцям та отримати відповіді щодо кар’єрного старту, побудови стратегії професійного розвитку та звісно ж щодо їхнього особистого, реального досвіду.

Під час зустрічей студенти ознайомились з вимогами сучасних роботодавців та дізналися практичні лайфхаки щодо резюме й тестового завдання. Також обговорили платформи пошуку роботи та можливості проходження інтернатури за різними напрямами.

1 День для старту кар’єри

Найперший спікер нашого «марафону», Олексій Самойлов, Application & Product Development Lead, Delivery Manager at ABCloudz, розповів про роль розробника в команді 1 надав рекомендації для успішного кар’єрного росту. Поговорили також про зарплатні очікування від професії, можливості проходження інтернатури в ABCloudz та особистий досвід роботи Олексія в ІТ-галузі.

Підхопив естафету своєю розповіддю про резюме й 10-ма порадами для підготовки до співбесіди Сергій Передерій, Head of SEO Department at Uaateam Agency, викладач кафедри менеджменту ХТУ «IT STEP». Торкнулися також питань успішного проходження тестового завдання й важливості побудови власного профілю в LinkedIn.

2 День для старту кар’єри

Другу зустріч розпочав Любомир Древич, Middle iOS Swift Developer Intellias. Окресливши Roadmap для iOS розробника, Любомир розповів студентам про перспективи, тренди й категорії в iOS розробці, захопивши також тему власного портфоліо. Практичні поради для підготовки до співбесід і розгляд матриці компетентностей розробника змусили відвідувачів вебінару замислитись щодо актуалізації знань і навичок, необхідних для старту кар’єри в сучасній сфері ІТ.

Другою спікеркою стала Лілія Короп, бренд-менеджерка й засновниця комунікаційної агенції Lila. Лілія розповіла про «неайтішну» сторону IT – PR&Marketing, дала поради про пошук першої роботи, розвиток кар’єри й особистого бренду, поділилася власними принципами роботи.

3 День для старту кар’єри

Завершальну зустріч «Днів кар’єри» студенти зустріли з Марією Стадник, Senior Project Manager at Avenga. Марія визначила обов’язки й компетенції PMa, розповіла про критичні й персональні навички для зростання й успішної побудови кар’єри в професії проєктного менеджера, а також поділилася коментарями реальної команди щодо ролі Project Manager у життєвому циклі проєкту.

Фінальним спікером став Associate Manager, Talent Development в EPAM, кандидат технічних наук, доцент Іван Міхєєв. Він розказав про перспективи навчання під керівництвом EPAM та особливості проходження інтернатури в цій IT-компанії, поділився корисними контактами.

 

Загалом за ці три дні студенти отримали практичні рекомендації, посилання на корисні ресурси, мотивацію та відповіді на запитання, які давно цікавили й змушували відкладати початок свого шляху в IT. Усі учасники мали можливість цікаво й продуктивно провести час!

Подивитись запис «Днів кар’єри» ви можете на нашому YouTube:

Дивитися дні кар’єри

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. junior-club-pochatok-shlyahu-do-uspihu-z-potuzhnymy-soft-skills
  2. skill-matrix-klyuch-do-uspishnoyi-karyery-v-it-dlya-junior-ta-trainee-kandydativ
  3. Старт кар'єри в ІТ усе, що потрібно знати про міжнародні стажування

Коментарі