#TrainTheTrainers

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

𝗖𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗻𝘁’𝘀 𝗗𝗶𝗴𝗲𝘀𝘁 випуск #3 в рамках програми Train the Trainers вже готовий до Вашої уваги!


В кожному дайджесті команди-учасники Програми висвітлюють для Вас тематики модулю, що вивчають, а також розповідають у форматі кейс-стаді про свій досвід роботи з компанією-клієнтом в попередньому модулі.


У Випуску #3 Ви зможете ознайомитися з історіями співпраці учасників програми з компаніями-клієнтами ІТ сектору щодо експорту різноманітних IT рішень та розвитку діджитал маркетингу, а також почитати статті на наступні теми:

• Ведення бізнесу на зарубіжних ринках: які аспекти треба врахувати
• Вимоги ринку та споживачів – що потрібно знати та перевірити перед тим, як починати експортувати
• Зміна продукту та його адаптація до нового ринку
• Персона клієнта: три кроки побудови і необхідні ресурси
• Карта подорожі клієнта


𝗖𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗻𝘁’𝘀 𝗗𝗶𝗴𝗲𝘀𝘁 – це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе Вашій компанії у виході на іноземні ринки від учасників інноваційної освітньої програми 𝗧𝗿𝗮𝗶𝗻 𝘁𝗵𝗲 𝗧𝗿𝗮𝗶𝗻𝗲𝗿𝘀 для консультантів державного та приватного секторів у сфері експортної діяльності.
Читайте третій випуск та підписуйтесь на сторінки команд учасниць, щоб отримувати більше інформації з питань експорту.


Програма Train the Trainers розроблена Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту. Програма фінансується Державним департаментом США (в рамках “Emerging Donors Challenge Program Round Seven”), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Коментарі