ТОП-5 найвідоміших жінок в ІТ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Довгі роки існував стереотип, що в ІТ-індустрії працюють лише чоловіки. Проте у 21 столітті жінки невпинно та успішно доводять, що для них не існує меж.

Тож сьогодні ми розповімо тобі про жінок, які зробили величезний внесок в ІТ-індустрію.

  1. Ада Лавлейс. Разом із колегою Чарльзом Беббіджем в далекому 1822 році Ада розробляла проєкт аналітичної машини — першого у світі комп’ютера. Вона займалась розробкою алгоритму обчислення, тому Ада вважається першим програмістом у світі.
  2. Марісса Мейер. Саме їй належить ідея створити домашню сторінку пошуковика Google. Згодом Марісса займалася розвитком Gmail, Google Maps, iGoogle, Google Chrome, Google Health і Google News.
  3. Катеріна Фейк. Ця дівчина — засновниця сервісу Flickr, а також одна з перших розробників, які створювали сайти для зберігання зображень в Інтернеті.
  4. Мелінда Гейтс. До заміжжя Мелінда більше 10 років працювала програмістом у Microsoft. Вона була однією із розробників Publisher, Microsoft Bob, Encarta та Expedia.
  5. Джейд Реймонд. Джейд — успішна програмістка, розробниця ігор і засновниця Ubisoft Toronto й Motive Studios. Вона довгий час працювала програмістом у Sony. Джейд займалась розробкою Sims Online, а також Assassin’s Creed II.

Сучасний світ руйнує всі межі. Стать, вік або соціальний статус більше не мають значення. Зважай лише на свої вміння та сміливо досягай своєї мети. Ти здатна на все і навіть більше!

Будь успішною разом з Харківським ІТ Кластером!

Коментарі