Тестування за напрямом QA від Kharkiv IT Cluster: як це було!

Тестування за напрямом QA від Kharkiv IT Cluster: як це було!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Досліджуючи ІТ-ринок, команда Kharkiv IT Cluster з’ясувала, які фахівці потрібні ІТ-індустрії. Й одними з найбільш затребуваних ІТ-фахівців виявилися QA-спеціалісти (Quality Assurance). Для того щоб оцінити знання випускників ІТ-шкіл та допомогти їм потрапити в найкращі ІТ-компанії Харкова, ми почали проводити незалежне тестування Hard Skill Exam. Питання для цього тестування затвердили більш ніж 15 ІТ-компаній Харкова.

17 вересня в межах проєкту Prof IT Level UP, присвяченого підвищенню якості освіти в ІТ-школах і збільшенню кількості фахівців рівня Junior на ІТ-ринку, ми протестували 17 студентів і випускників IT-школи Telesens Academy за напрямом QA. Також до тестування Hard Skill Exam приєдналися хлопці та дівчата, які самостійно вивчали цей напрям.

QA-inst-kids-3-414x414 Тестування за напрямом QA від Kharkiv IT Cluster: як це було!

Тестування відбувалося в харківському науковому парку Синергія. Приміщення в 1500 кв. метрів більш ніж вистачило для дотримання всіх умов помаранчевої зони карантину.

Кращі результати Hard Skill Exam компанії-учасники кластеру NIX і Raccoon Gang зарахують як своє внутрішнє тестування при прийомі кандидатів у свої компанії.

QA-inst-kids-2-414x414 Тестування за напрямом QA від Kharkiv IT Cluster: як це було!

Підтримати хлопців та дівчат прийшли:

  • Ольга Шаповал, директор Kharkiv IT Cluster;
  • Анастасія Функендорф, координаторка освітніх проєктів Kharkiv IT Cluster;
  • Олена Бєляєва, PR & Communications manager Kharkiv IT Cluster;
  • Марина Косенко, СЕО Telesens Academy;
  • Владислав Павлов, куратор проекту Hard Skill Exam.

QA-inst-kids-4-414x414 Тестування за напрямом QA від Kharkiv IT Cluster: як це було!

Вони побажали всім успіхів, не зупинятися на досягнутому і стати дійсно крутими фахівцями в одній із найбільш перспективних галузей у світі — в IT.

У планах Kharkiv IT Cluster на цю осінь — тестування за напрямками QA, Front End (JS) та Python випускників та учнів інших IT-шкіл нашого міста. Долучайтесь!

 

Слідкуйте за нашими новинами і приєднуйтесь до проєкту Prof IT Level UP від Kharkiv IT Cluster!

 

Коментарі