Тестування на знання Python, Java, JS і QA від Kharkiv It Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У серпні Kharkiv IT Cluster разом із харківським освітнім порталом СуХаРі провів тестування Hard Skills Exam із чотирьох напрямків: QA, Python, JS і Java.

Пройти тестування могли випускники й студенти IT-шкіл, а також ті, хто самостійно навчається з напрямків. 90 % з учасників успішно пройшли тестування.

puzzle-480x480 Тестування на знання Python, Java, JS і QA від Kharkiv It Cluster

Усього в тестуванні взяли участь 15+ IT-шкіл, враховуючи студентів безкоштовних курсів на базі IT-компаній та вишів України.

У Харкові працює понад 30 IT-шкіл.
Тестування з QA, Python, JS і Java підтримали шість харківських шкіл-мемберів Kharkiv IT Cluster: Telesens Academy, GoIT, SourceIt, Lemon.School, Комп’ютерна школа Hillel, Beetroot Academy.

puzzle-480x480 Тестування на знання Python, Java, JS і QA від Kharkiv It Cluster

Тестування Hard Skills Exam створено спільно з Raccoon Gang, компанією-мембером Kharkiv IT Cluster.

Тестування охоплює теоретичні питання з напрямку, практичні завдання та перевірку англійської мови. Усі завдання відповідають запитам ринку і враховують вимоги компаній-роботодавців. Таким чином, за підсумками тестування ми зможемо не тільки оцінити знання та навички учасників, але й допоможемо школам наблизити навчальні програми до стандартів роботодавців і клієнтів.

Проєкт спрямовано на те, щоб надати максимально прозору оцінку знань студентів і допомогти майбутнім айтішникам і організаторам ІТ-шкіл підвищити якість навчання.

Після закінчення тестування формується сертифікат, а дані учасників і розгорнуті результати тестування передаються компаніям-партнерам проєкту Hard Skills Exam і Kharkiv IT Cluster.

puzzle-480x480 Тестування на знання Python, Java, JS і QA від Kharkiv It Cluster

Упевнені, що успіх Hard Skills Exam допоможе встановити стандарти IT-освіти в місті. Сподіваємося, що таким чином ми зацікавимо студентів, допоможемо визначитися з професією, вибрати потрібний напрямок і розвиватися в ньому.
Адже не страшно робити помилки, важливо вміти вчитися на них.

Зареєструватися на тестування можна за посиланням. Наступний спринт тестування з QA, Python, JS і Java почнеться в жовтні.

Реєстрація на тестування тут

Коментарі