Teachers2IT: Стартував курс «Digital Project Based Courses» для вчителів інформатики та математики

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
⏰ 10 лютого розпочався курс для вчителів інформатики та математики, що організовує Kharkiv IT Cluster спільно з Департаментом цифрової трансформації міста та GoITeens.  

Teachers2IT — це проєкт для вчителів, який покликаний розвивати навички використання сучасних IT-інструментів.

🔎 Під час першої зустрічі була розкрита тема: «Digital-світ Харкова та України: IT-компанії, ІТ-проєкти, ІТ-навчання. Можливості для викладачів та школярів: ІТ-сервіси на кожен день, проєкти для навчальних курсів».

Під час зустрічі Михайло Максимов, Керівник харківської філії GoIT, директор програми GoITeens, викладач кафедри економічної кібернетики ХНУ імені В.М. Каразіна, поділився сучасним станом Digital-світу та показав основні засоби, які використовують в роботі IT-фахівці.

👩‍💼Курс відбувається у проєктній формі. Всі учасники клубу розподілилися на робочі групи, в яких у подальшому будуть працювати над соціально-важливими проєктами та реалізовувати їх завдяки цифровим інструментам.

Під час зустрічі новаторські групи з вчителів розробили концепти майбутніх проєктів: чат-бот для попередження булінгу серед дітей, власний сайт вчителя, додаток для профорієнтації школярів тощо.

💭 «Я прийшла з метою навчитися новому та поглибити свої знання в ІТ-сфері. Переконана, що інформація з Teachers2IT допоможе мені у розвитку», 一 ділиться враженнями Анастасія Василенко, вчитель інформатики комунального закладу «Харківська санаторна школа №13» Харківської обласної ради.

💭 «Teachers2IT створено для підвищення якості освіти. А хто формує якість шкільної освіти? Вчителі. Тому потрібно їм допомагати. Ми зустрічаємо дитину в 1-му класі та ведемо її до високопрофесійного спеціаліста»,一 підсумовує Михайло Максимов, лектор курсу.

 

Запрошуємо на другу зустрічі, що відбудеться вже в четвер 17 лютого о 17:00.

Тема другої зустрічі: «Digital-managment в навчальних проєктах. Agile та Scrum. Дашборд проекту. Tack-трекер Trello».     

Реєстрація на зустріч: https://cutt.ly/hPiGcVD

💫 Kharkiv IT Cluster дуже радий плідній співпраці і з нетерпінням чекає класних результатів курсу. До зустрічі!

Коментарі