Study in Kharkiv. IT-курси Харкова. Випуск #4🚀

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
Kharkiv IT Cluster продовжує серію оглядів IT-курсів.
Цього разу ми розповімо вам пронавчання в IT-Univer і Institute of Law, Technology, and Innovation, ILTI.

digital-campaign Study in Kharkiv. IT-курси Харкова. Випуск #4🚀

IT-Univer

Це комп’ютерні курси для школярів із 1 по 11 клас, де дітей знайомлять зі світом IT в ігровому форматі, в основі якого лежить гейміфікація навчання.🚀

Діти програмують комп’ютерні ігри, мобільні застосунки, працюють у команді та непомітно стають справжніми профі.

 photo_2020-12-01_15-34-03 Study in Kharkiv. IT-курси Харкова. Випуск #4🚀 photo_2020-12-01_15-34-08 Study in Kharkiv. IT-курси Харкова. Випуск #4🚀

Чому це круто?🔥
 • IT-Univer працює зі школярами різного віку за різними напрямками: програмування (Scratch, App Inventor, Python), створення сайтів, комп’ютерна графіка і 3D-моделювання, створення ігор, логіка.
 • Навчання проходить у клубному Smart-форматі: заняття проходять у комп’ютерних класах, у кожної дитини є доступ до особистого віртуального кабінету для спілкування з тьютором протягом тижня, а також в IT-Univer проходять регулярні зустрічі з IT-фахівцями.
 • Заняття можливі як в офлайн-, так і в онлайн-форматі.
 • У групах не більше 15 дітей та працюють два тьютора.В IT-Univer є власна система мотивації: it-фішки, на які діти «купують» собі подарунки в IT-Shop.
 • Кожного літа IT-Univer запрошує дітей у денний IT-табір, у якому школярі занурюються у світ інтелектуальних пригод і нових можливостей.
 • На YouTube-каналі IT-Univer можна знайти відеоуроки за всіма напрямками та обрати для себе найцікавіший.

 

Website
https://www.ituniver.com
https://www.instagram.com/it.univer

Email
office@ituniver.com

Phone number
+38 050 8 673 382, 096 4 719 718

digital-campaign Study in Kharkiv. IT-курси Харкова. Випуск #4🚀

Institute of Law, Technology, and Innovation, ILTI

ILTI — кращий провайдер юридичних та освітніх послуг для IT та креативних індустрій.🚀

ILTI-School — освітня платформа у сфері права й бізнесу для IT та креативних індустрій, створена спільно з професором Cornell University Чарльзом Уайтхедом.

 

Заняття ведуть лектори Cornell Tech, практики з США, Великобританії та України. Програми складені в співпраці з роботодавцями, що підвищує шанси випускників на працевлаштування та отримання замовлень в індустрії.
 83017141_1379830192194635_2334512396950831104_o-1320x880 Study in Kharkiv. IT-курси Харкова. Випуск #4🚀 71105754_1264502103727445_9136458911149195264_o-1320x880 Study in Kharkiv. IT-курси Харкова. Випуск #4🚀

Що круто?🔥

 • У 2015 році ми запустили першу в Україні програму ІТ-право, а у 2016 заснували першу в Україні школу альтернативної юридичної освіти зі спеціалізацією в галузі креативних індустрій.
 • Ми розв’язуємо проблеми класичної академічної освіти, яка віддалена від практики та призводить до нерозуміння потреб бізнесу та низької ефективності консалтингу.
 • За цей час ILTI-School підготувала 1100+ випускників, 30 % із яких працевлаштовуються за індустріальною спеціалізацією протягом року.
 • ILTI-School — це платформа, де освітні програми доступні в онлайн- та офлайн-режимі.
 • ILTI-Accelerator надає комплексну підтримку бізнесу стартапам і малим технологічним компаніям.
 • ILTI-Recruiting — допомога в працевлаштуванні за спеціалізацією через платформу «Банк юристів».
Програми спеціалізації🚀
 • ІТ-право — програма про юридичні аспекти бізнесу в ІТ та про те, як розвиток ІТ впливає на бізнес і послуги, стартувала першою в Україні у 2015 році і вже 5 років займає лідерські позиції на ринку.
 • Креативне право — програма для творчих людей, які хочуть перетворити своє хобі на прибутковий бізнес (має продовження по напрямках «Арт-право та бізнес», «Медіа-право та бізнес», «Фешн-право та бізнес»).Програми HARD SKILLS

 

 • ІТ-безпека — знайомить із методами інформаційної гігієни на рівні країни, компанії та професійної безпеки. За результатами навчання ви зможете самостійно скласти регламент безпеки та протокол його забезпечення.
 • Корпоративне право — програма про структурування бізнесу, оптимізацію бізнес-процесів та корпоративне управління в компанії.
 • Зовнішньоекономічна діяльність — програма дає знання про зовнішньоекономічні контракти й розрахунки, міжнародне оподаткування, валютне та митне регулювання, міжнародний комерційний арбітраж.Програми SOFT SKILLS

 

 • Бізнес-англійська — 3-місячна програма ділової англійської мови з тьютором — екзаменатором Cambridge English, яка містить 14 основних тем, а також передбачає можливість обрати додаткові теми для вашої сфери діяльності.
 • Юридична англійська — 3-місячна програма для якісного прориву в професійній англійській із використанням Кембриджських методик та прокачки навичок спілкування в Speaking Clubs.
 • Soft Skills або Антиуніверситет — чотири модулі на розвиток особистісних, командних, ділових та бізнес-стратегічних навичок, які включають теорію, практичні тренінги, кейси, роботу в групах, домашні завдання та зворотний зв’язок від тренерів.Website
  https://ilti.com.ua 

  Email
  school@ilti.com.ua

  Phone number
  +38(097)384-67-20, +38(066)461-11-35

Сподіваємося, ця інформація допоможе вам у майбутньому виборі якісної освіти. Залишайтеся з нами та слідкуйте за наступними випусками оглядів.

А також підписуйтеся на наші соціальні мережі за посиланнями:

Telegram Kharkiv IT Cluster

Канал для батьків: Parents2IT

Instagram Kharkiv IT Cluster

Коментарі