Студенти програми Kharkiv IT Cluster склали першу сесію

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Студенти 1 курсу магістратури спеціальності “Стратегічні комунікації і нові медіа” соціологічного факультету ХНУ ім. В. Н. Каразіна успішно здали першу сесію у рамках програми підготовки “Digital Media”, створеної і інтегрованої в магістерську спеціалізацію ВНЗ Харківським IT Кластером.

На початку січня 24 студенти 1 курсу магістратури спеціальності “стратегічні комунікації” соціологічного факультету ХНУ ім. В. Н. Каразіна успішно склали перші іспити і заліки у рамках унікальної у своєму роді програми підготовки “Digital Media”. Ця програма була впроваджена в магістерську спеціалізацію навчальної програми ВНЗ Харківським IT кластером.

Навчання навичкам “Digital Media” в ХНУ їм В. Н. Каразіна проходить за принципом системи дуальної освіти, коли студенти отримують теоретичну частину знань у ВНЗ, а практичну – на робочому місці. При цьому, години практичної підготовки зараховуються студентамі як загальні години учбової програми.

За перший семестр програми майбутні фахівці в області стратегічних комунікацій і нових медіа отримали знання і навички з предметів “SMM”, “SEO”, “Копірайтинг” і “Контекстний пошук і критичне мислення”. Усі викладачі програми є практиками і визнаними експертами у своїй сфері. При цьому, 2/3 предметів в кожному семестрі викладають практики-експерти IT галузі, з упором на інноваційні методи навчання.

“Курс був нам дуже корисний, оскільки допоміг отримати справжні практичні навички від досвідчених фахівців і відразу ж випробувати їх у дії. – розповідає студентка програми “Digital Media” і інтерн Харківського IT Кластера Юлія Демянив. – Більше 50 годин практики поряд із справжніми професіоналами допомогли мені побачити, як сьогодні живе світ комунікацій, і зрозуміти, як я можу застосовувати отримані знання на практиці”.

В цілому, навчальний курс розрахований на 2 університетські семестри, за які студенти прослухають лекції і отримають практику по 12 напрямам. Після цього, усі студенти курсу на протязі ще 1 семестру проходитимуть практику на успішних підприємствах Харкова.

Коментарі