Строй Сіті Development Group готує до здачі перший будинок ЖК Urban City

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Строй Сіті Development Group перебудовує промисловий район Харкова в сучасний та комфортний житловий комплекс. Замість занедбаного велозаводу тут буде перший велофрендлі комплекс, орієнтований на шанувальників здорового способу життя. Перший будинок житлового комплексу зараз активно готується до здачі.

Житловий комплекс Urban City знаходиться за 15 хвилин їзди від Майдану Конституції. У радіусі 1,5 км є 4 станції метро: «Спортивна», «Метробудівників», «Завод ім. Малишева» та «Захисників України».

Наразі у продажу залишилося кілька квартир.
З усіх питань можна звертатися за телефоном +38(067) 574 26 00, а також можна завітати до офісу компанії за адресою м. Харків, вул. Клочківська, 190.

Нагадаємо, що для покращення умов життя в Urban City та надання йому ще більшої унікальності Строй Сіті Development Group підписала контракт із компанією Street Culture, яка робить найкращі урбан-парки по всій території України. Одним із найяскравіших їхніх проєктів є урбан-парк на ВДНГ у Києві. Команда Street Culture стане автором урбан-двору, передбаченого проектом Urban City.

Урбан-двір буде розроблено та реалізовано таким чином, щоб активності стали доступними для людей будь-якого віку та статі. Для дітей передбачені безпечні дитячі майданчики з різноманітними спортивними снарядами, для молоді – зони воркауту та конструкції для катання на скейтах, самокатах та BMX, для людей шанованого віку – зручні вуличні тренажери, бігові доріжки та звичайно ж велодоріжки.

Коментарі