Стажування в області комп’ютерного зору від компанії It-Jim

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Шукаєте стажування в області комп’ютерного зору, пілотний проєкт для поповнення свого портфоліо або просто хочете отримати перший комерційний досвід? Trainee програма від компанії It-Jim вирішує всі ці цілі, причому за короткий термін.

Trainee програма від компанії It-Jim


Як взяти участь у програмі?

Особливість програми в тому, що ви самі обираєте проєкт, над яким будете працювати. Зараз в списку три проєкти (створення сферичних панорм, генерація 3д-фотографій і картографування приміщень за допомогою камери і лидара), але він постійно поповнюватиметься. Більш того, компанія відкрита до пропозицій: якщо у вас є задача з комп’ютерного зору, над якою ви хотіли б попрацювати, вона також може перетворитися на проект в рамках програми.

Для того, щоб стати trainee в It-Jim, вам потрібно:

  • обрати проєкт;
  • заповнити форму на сайті і прикріпити своє CV та мотиваційний лист.

Наступний етап — технічне інтерв’ю, після успішного проходження якого йде оплачувана робота під керівництвом експертів компанії тривалістю до 2 місяців.


Щоб потрапити у програму, вам знадобляться впевнені знання лінійної алгебри, математичного аналізу та Python/C ++, а також англійська мова на рівні, не нижчому ніж pre-intermediate.

Більше інформації о програмі та проєктах

 

Рекомендовані матеріали

  1. It-Jim з радістю оголошує про відкриття AI R&D Lab!

Коментарі