Стартував збір заявок на участь у проєкті «Топ найперспективніших українських стартапів 2019 року»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Онлайн-журнал MC.today спільно з «Альфа-Банком Україна» і онлайн-банкінгом для підприємців «ОК, Альфа!» запускають проєкт «Топ найперспективніших українських стартапів 2019 року».

Подати заявку на участь можуть техностартапи, які вирішують проблему бізнесу або кінцевих користувачів за допомогою технологій і які активно заявили про себе в 2019 році: брали участь у пітчах, конференціях, проводили краудфандингові кампанії.

Не приймаються заявки від стартапів, які розробляють «фізичний» продукт, сервіс, вирішують соціальні проблеми, а також від стартапів, в яких у команді понад семи осіб.

Участь у топі допоможе стартапам знайти бізнес-партнерів, інвесторів і розповісти про себе світові.

Заповнити анкету на участь можна тут 

Заявки приймаються до 22 грудня включно.

З усіх заявок редакція MC.today відбере від 30 до 50 учасників. З 13 січня 2020 року на сайті MC.today стартує народне голосування за відібраних учасників. Фіналістів ми визначимо за результатами голосування відвідувачів сайту, а також за оцінками редакції та журі. У журі увійдуть відомі IT-підприємці, венчурні інвестори, глави IT-асоціацій.

Переможця проєкту ми оголосимо в середині лютого у виданні MC.today.

Детальніше про умови та критерії оцінювання можна почитати у правилах конкурсу.

Інформаційні партнери проєкту: UNIT.City, TechUkraine, Kyiv IT Cluster, Lviv IT Cluster, Kharkiv IT Cluster, InVenture Investment Group, UVCA (Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association), HUB 4.0, Sector X Acceleration Platform, Radar Tech.

Довідка. MC.today – онлайн-журнал для активних, вдумливих людей про інноваційний бізнес, розвиток і стиль життя. Нас читають понад 350 тис. осіб на місяць.

 

Коментарі