StartUp Academy 2.0

🔥 StartUp Academy 2.0

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Минулого року Genesis та Meta (раніше Facebook) успішно провели першу Startup Academy та об’єднали підприємців з 7 країн. Раді повідомити — другий набір на міжнародну програму офіційно відкритий!

🟡 StartUp Academy 2.0 — це безкоштовна двомісячна онлайн-програма для ІТ-підприємців і С-level керівників щодо створення, управління та масштабування технологічного бізнесу.

Участь зможуть взяти підприємці з 20+ країн Центральної та Східної Європи, а для українських стартапів зарезервовано 15% місць.

Організатори – Genesis та Meta.

Технологічний партнер – Amazon Web Services.

Партнери – Horizon Capital, Flyer One Ventures, AppsFlyer, Awesomic, Legal Nodes, Notion, Zendesk та багато інших.

📍Навчальні модулі програми будуть зосереджені на таких темах: вибір бізнес-моделі, стратегія, аналітика, менеджмент, фінанси та інвестиції, маркетинг, інновації та партнерства, управління командою тощо.

👌 Протягом навчання учасники зможуть поспілкуватися з наставниками з компаній-партнерів проєкту, а також отримають від $10 000 до $100 000 кредитів від AWS на розвиток продукту. Наприкінці програми фаундери отримають сертифікацію Meta Blueprint, позмагаються у пітчингу та зможуть залучити інвестиції від одного з фондів.

📌 Дізнавайтесь більше деталей на Genesis Startup Academy 2.0 together with Meta:

👉 Веб-сайт👈

👉 Facebook 👈 

👉 Instagram👈 

Трансформуйте майбутнє свого бізнесу!

Рекомендовані матеріали

  1. допомога харківським захисникам
  2. Teachers2IT_Kharkiv IT Cluster
  3. бронювання it фахівців та практичні аспекти мобілізації звіт

Коментарі