Startup Live 5

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У тебе стартап, а тобі складно найняти людей, тому що в аутсорс платять більше?

Де шукати людей з хорошим досвідом побудови продуктів, а не тільки проектів?

Чому ми сперечаємося: кому краще живеться в Україні, стартапам або аутсорсингу?

Давайте поговоримо про це на нашому Startup Live 5?

Про організаторів:

Sigma Software Labs — це платформа, яка забезпечує підтримку українських стартапів. Наша місія — розширити технологічний бізнес та допомогти українській технологічній екосистемі, збільшувати її ринкові можливості.

Sigma Software Labs


Про партнерів:
  • Center for Entrepreneurship UCU — це акселератор для стартапів та освітня платформа для студентів та молодих підприємців в Україні. Місія Центру — забезпечувати професійними високоякісними навчальними програмами та формувати мережу зі світовою експертизою та міжнародними контактами, розвиваючи, навчаючи та об’єднуючи учасників стартап екосистеми та підприємців України.
  • Come It Up — професійна спільнота журналістів, яка допомагає молодим підприємцям розвивати свої здібності у сторітелінгу та представленнi маркетингової інформації.
  • Polish — Ukrainian Startup Bridge — проект націлений на підтримку розвитку міжнародних відносин та співпраці інвест фондів Польщі з українськими стартапами.
  • Lviv Tech Angels — клуб ангел інвесторів, представників Lviv IT cluster, перший у Львові фонд підтримки та розвитку стартапів.
  • Kharkiv IT Cluster – харківська громадська організація, яка з 2015 року об’єднує провідні IT-компанії, місцевi влади і вищі навчальні заклади для впровадження комплексних змін в IT-екосистему міста.

Формат заходу: Live

Коли: 24 грудня о 18:00

Де: YouTube

YouTube

Коментарі