Сталий розвиток, права людини та екологія: SoftServe приєднався до Глобального договору ООН

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія SoftServe стала офіційним учасником Глобального договору ООН, ініціативи, яка об’єднує бізнеси у всьому світі задля впровадження принципів сталого розвитку та корпоративної відповідальності.

Глобальний договір ООН на сьогодні об’єднує більше 12 тисяч компаній у 160 країнах світу. Місією ініціативи є досягти масштабних суспільних змін в глобальному світі, згуртовуючи бізнеси довкола десяти основних принципів, серед яких – дотримання прав людини, трудові відносини без дискримінації та примусовості, впровадження екологічних ініціатив, протидія будь-яким формам корупції та ін.

«Для SoftServe приєднання до договору ООН стане новим кроком на шляху до розбудови сталого бізнесу, а також можливістю стати учасником глобального руху компаній, які змінюють світ на краще вже сьогодні», — наголошує Голова Ради директорів SoftServe Ярослав Любінець.

SoftServe системно розвиває напрямок корпоративної соціальної відповідальності. Детальніше про КСВ-стратегію та програми SoftServe можна дізнатися у соціальних звітах компанії.

Співпраця SoftServe з ООН розпочалася ще кілька років тому. Зокрема, у 2019 році компанія долучилась до організації хакатону Hack for Locals, який мав на меті розробку креативних цифрових рішень для вирішення проблем місцевих громад; цього року SoftServe долучився до експериментальної програмі ПРООН в Україні із розвитку інновацій Co-create with Locals. Ця ініціатива покликана залучити активістів до розробки інноваційних рішень у сферах громадської безпеки та соціальної згуртованості, і буде реалізована на Інноваційній платформі SoftServe. До того ж, торік SoftServe отримав перемогу в конкурсі Partnership for Sustainability Award 2020 від ООН за ініціативу навчання з accessibility testing та залучення в компанію людей з порушеннями зору.Про компанію

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).
Компанія працює над понад 900 активними проектами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.

Коментарі