Somo bot: перший в світі медіа моніторинг-бот для Facebook і Telegram

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Українські розробники презентували перший в світі месенджер-бот для моніторингу згадок у всіх типах медіа та соціальних мережах, що працює в Facebook Messenger і Telegram.

search-2-480x480 Somo bot: перший в світі медіа моніторинг-бот для Facebook і Telegram

Українська компанія «Соцмоніторинг» розробила перший в світі бот для миттєвого моніторингу і доставки згадок з онлайн-медіа, Facebook, YouTube і Telegram-каналів, ТВ і друкованої преси, в месенджери Facebook і Telegram.

Функціонал Somo bot дозволяє зробити пошук за ключовими словами, словосполученнями або групам слів, використовувати фільтри позитивних або негативних згадок і миттєво отримувати повідомлення про них прямо в месенджер — Facebook або Telegram.

«Ми створили унікальний сервіс SoMo bot, який безперервно моніторить медіа та соцмережі, а потім миттєво доставляє повідомлення зі згадуванням заданого бренду, прізвища або компанії на будь-який пристрій, де встановлений Facebook messenger або Telegram, —говорить Олександра Шемчук, CEO CОЦМОНІТОРИНГ. — Це сервіс актуальний як для коммунікаційників, маркетологів, журналістів, блогерів, депутатів і селебріті, так і власників малого та середнього бізнесу, у яких немає часу, щоб вручну відстежувати згадки в мережі».

Презентований в Україні, завдяки постійно зростаючій увазі і розумінню важливості інформаційної гігієни брендів і компаній, SoMo bot вже став об’єктом інтересу і на міжнародному ринку.

На даний момент розробники ведуть переговори з потенційними партнерами з Туреччини та Ізраїлю, а з однією з компаній в Болгарії вже підписаний контракт про співпрацю. Для зарубіжних ринків команда Social Monitoring розробляє бота на базі месенджера WhatsApp.

Ви можете спробувати преміум версію протягом 1 місяця за промокодом actKharivITCluster.

Коментарі