Softserve став офіційним торговим представником Google Cloud у Великобританії та Ірландії

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

SoftServe, найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, лідер з цифрового консалтингу та розробки технологічних рішень та прем’єр-партнер Google Cloud, стала офіційним торговим представником Google Cloud у Великобританії та Ірландії.

У цьому статусі SoftServe підтримуватиме комплексну імплементацію та управління рішеннями Google Cloud, від розробки додатків до контролю витрат, супроводжуючи клієнтів з Великобританії та Ірландії через складний ландшафт управління хмарними ресурсами.

SoftServe планує у подальшому розширювати роботу у статусі офіційного торгового представника Google Cloud й в інші регіони присутності.

«Google Cloud є одним з наших ключових партнерів упродовж багатьох років. За цей час SoftServe побудував потужну внутрішню команду експертів та здобув величезний досвід, що дозволило нам досягнути найвищого партнерського статусу у мережі GCP. Новий рівень нашого партнерства – це наступний крок у поглибленні нашої співпраці та можливість для стрімкого розширення клієнтського портфоліо SoftServe у регіоні – наголошує Володимир Семенишин, Executive Vice president EMEA & Global financial services у SoftServe – Це надзвичайне досягнення стало можливим завдяки фантастичній роботі команди SoftServe, що зібрала найкращих фахівців індустрії. Серед наших експертів є ті, що входять до так званої вищої ліги розробників та мають статус TOP Certified GCP Fellow (25 cloud architects worldwide)».

На сьогодні у SoftServe одна з найвищих експертиз у застосунку інструментів Google Cloud для низки індустрій.

Компанія має спеціалізацію у Cloud Migration, Infrastructure, Machine Learning, IoT, Data Analytics, та Security.

SoftServe реалізував вже понад 150 проектів у цьому напрямку, та має доступ до широкого інструментарію та бази знань Google Cloud, що налічує понад 430 ресурсів.

У SoftServe працює понад 330 сертифікованих експертів, і лише у 2020 році близько 100 розробників SoftServe поповнили лави сертифікованих експертів у Google Cloud.Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 9000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах.

Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США).

Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Коментарі