SoftServe революціонізує автомобільну безпеку через смарт-систему біометричної автентифікації

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Система аналізу ЕКГ BioLock здійснює безперервну автентифікацію та моніторинг здоров’я водія
SoftServe, глобальний постачальник цифрового програмного забезпечення, вчора ввечері презентував BioLock, систему, що аналізує електрокардіографічні (ЕКГ) сигнали для безперервної автентифікації та моніторингу здоров’я водіїв. Смарт-система забезпечує пряму комунікацію між ЕКГ біосенсорами, вбудованими в кермо автомобіля та мобільними пристроями для легкого розпізнавання та моніторингу користувачів через простий дотик.
З розвитком автомобільних технологій системи безпеки та процеси, що забезпечують захист життя водіїв та надійність автомобільних систем повинні також еволюціонувати. Такі фактори як втома, стрес та погане самопочуття спричиняють значні ризики у користуванні транспортними засобами. Аналізуючи дані про стан водія в режимі реального часу, BioLock становить собою передову технологічну систему аналізу ЕКГ сигналів для активного стеження за здоров’ям водія. У той самий час, розробка проводить біометричну автентифікацію людини, що сіла за кермо і таким чином запобігає викраденню автомобіля.
«В еру Інтернету Речей безпечна автентифікація є однією з головних вимог будь-якої смарт-системи, – пояснює Василь Милько, R&D директор SoftServe. – Наша система біометричної автентифікації не лише захистить конфіденційні дані, вона також може захистити різноманітні корпоративні активи від крадіжки, в даному випадку – крадіжки автомобіля, оскільки неідентифіковані користувачі просто не зможуть завести двигун”.
Верифікація, що має на основі аналіз ЕКГ, має ряд переваг у порівнянні з альтернативними методами автентифікації, такими як паролі, картки безпеки, розпізнавання відбитків пальців. Навіть біометричний відбиток пальця не є дуже надійним для автентифікації, через те що відбиток – це одноразові дані. Біометрія серця і опору тіла дозволяє отримати цілий потік комплексних даних, які значно важче підмінити, аніж відбиток пальця.
Окрім того, що система ЕКГ є легкою у використанні, вона також не вимагає запам’ятовуваня чи зміни паролів, її практично неможливо підробити чи обдурити. Смарт-систему також можна підлаштовувати під потреби будь-якого бізнесу чи кінцевого споживача, якому потрібно захистити дані чи власність, будь то захищена обробка платежів, мобільні пристрої, ноутбуки, велосипеди тощо.
Зацікавлення у використанні цієї системи у своїй операційній діяльності вже підтвердив один з клієнтів SoftServe – Overhaul Group. «Охорона та безпека є головними пріоритетами для компанії Overhaul та наших клієнтів, що здійснюють високовартісні вантажні перевезення»,- пояснив Баррі Конлон, CEO в Overhaul Group, партнер SoftServe, котрий планує включити BioLock в список власних товарів на ринку онлайн для галузі комерційних автомобільних перевезень. «Система автентифікації водія BioLock співпадає з нашими цілями щодо запобігання крадіжкам вантажів, одночасно піклуючись про безпеку водія».

Коментарі