SoftServe продовжує партнерство з ЮНІСЕФ Україна як радник та технологічний партнер

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та SoftServe підписали угоду про продовження стратегічного партнерства на наступні два роки. В рамках цієї угоди компанія SoftServe виступатиме в ролі радника і технологічного партнера ЮНІСЕФ. Сторони працюватимуть разом над ініціативами ЮНІСЕФ у сфері освіти, охорони здоров’я, захисту дітей, соціальної політики, комунікації для розвитку тощо.

Стратегічне партнерство між ЮНІСЕФ та SoftServe розпочалося у квітні минулого року. За цей час сторонам вдалося спільно реалізувати низку ініціатив, серед яких зокрема: розробка середовища для роботи з даними щодо статистики захворювань на Covid-19 в Україні для Центру громадського здоров’я МОЗ, створення національної Волонтерської платформи. Триває спільна робота над розробкою порталу з реформування системи шкільного харчування в Україні, тощо.

Волонтерська платформа

«Ми бачимо, як стрімко змінюється українське суспільство і нові виклики потребують нових рішень. Тому для ЮНІСЕФ важливо розвивати співпрацю із такими інноваційними компаніями як SoftServe , що володіють високопрофесійними знаннями та допомагають знаходити технологічні вирішення сучасних проблем. Доступ до перевіреної й актуальної інформації є ключовим для того, щоб покращити життя дітей, їхніх батьків, молоді та громад. Крім того, це дозволяє почути їхні голоси та допомагає їм ухвалювати усвідомлені рішення щодо свого здоров’я, харчування, навчання та їх майбутнього», — сказала Лотта Сильвандер, Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні

«Ми надзвичайно цінуємо можливість долучатися до проєктів ЮНІСЕФ, адже вони націлені на системне вирішення різноманітних соціальних питань у сфері захисту дітей. Нам резонують ідеї, проєкти, спільна робота над ними разом з колегами з офісу ЮНІСЕФ. Та головне, нам резонує мета цих ініціатив, що перегукується з місією SoftServe – можливість змінювати світ на краще», — наголошує співзасновник та Голова Ради директорів SoftServe Ярослав Любінець.

Нова партнерська угода діятиме упродовж двох років. Наразі партнери працюють над створенням веб-порталу на підтримку національної реформи харчування в школах України, додатком по догляду за немовлятами для молодих батьків, платформою НУМО про важливість дошкільного розвитку та інформаційним порталом з доказової медицини та науки. Окрім того, цього року SoftServe також працюватиме над оновленням національного порталу про вакцинацію vaccination.org.ua.

Проєкти в рамках партнерства реалізуються як на pro bono, так і на волонтерських засадах. На початку року SoftServe презентував корпоративну платформу Open Tech, що допомагає компанії залучати волонтерів для роботи над соціальними проєктами в Україні, Болгарії та Польщі.

Платформа Open TechПро SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Коментарі