SoftServe отримав відзнаку «Найкраща компанія з управління проектами” у всеукраїнському рейтингу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Наприкінці листопада у Києві відбулась офіційна церемонія нагородження фіналістів “Рейтингу проектного менеджменту 2018”, який визначив найбільш зрілі компанії у сфері управління проектами.

На церемонії SoftServe був відзначений двічі: компанія здобула першість у номінації «Найкраща компанія з управління проектами», а також посіла друге місце у загальному переліку українських компаній – лідерів з управління проектами. До десятки лідерів також увійшли ВФ Украина (ТМ Vodafone), Київстар, Ощадбанк, Запоріжсталь, Ciklum, Метінвест, Дезега Холдинг Україна, Itera AS, Astound Commerce.

“Нам надзвичайно приємно, що потужний досвід SoftServe у сфері управління проектами здобув таку високу відзнаку серед компаній в Україні, – розповідає Любомир Гумецький, віце-президент Delivery Centers of Excellence у SoftServe. – За 25 років реалізації проектів для глобальних світових компаній ми справді сформували потужну експертизу та внутрішню культуру в цій сфері. Отриманий досвід культивуємо не лише всередині компанії, але й активно ділимося ним зі спільнотою менеджерів проектів в Україні та закордоном”.

У 2008 році в SoftServe був створений Project Management Office, основним завданням якого є поглиблення експертизи у сфері управління проектами серед працівників SoftServe, системний розвиток цієї компетенції, дослідження найсучасніших підходів та методологій з їхнім подальшим застосуванням у роботі. В компанії також активно працює Project Management Community, на базі якої організовуються численні тренінги та конференції як для внутрішніх, так і для зовнішніх ІТ-фахівців, що прагнуть поглибити свої знання у цій сфері.

Загалом результати дослідження, проведеного під час підготовки рейтингу, продемонстрували розвиток культури застосування проектного підходу в українських компаніях. Лідером у використанні проектного підходу став ІТ-сектор, який у дослідженні складав понад 20% від усіх опитаних компаній. Традиційно, IT-компанії застосовують найсучасніші та найбільш ефективні технології проектного менеджменту у своїй роботі. На другому місці за масштабами застосування методик управління проектами посідають FMCG компанії. Позитивну динаміку цього року також продемонстрували виробничі компанії та фінансові установи.

Дослідження “Рейтингу проектного менеджменту 2018” проводив PMI Kyiv Chapter (Українська філія інституту проектного менеджменту – міжнародна некомерційна організація, яка об’єднує понад 500 000 експертів проектного менеджменту в більш ніж 190 країнах). Дослідження проводилося упродовж липня-жовтня 2018 року серед 1000 українських компаній. Це єдине в Україні дослідження подібного формату, що вимірює рівень управління проектами серед найбільш успішних компаній і відбувається вже вчетверте.

Коментарі