SoftServe отримав статус провідного консалтингового партнера в AWS Partner Network

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Днями найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням SoftServe отримала статус провідного консалтингового партнера в Amazon Web Services (AWS) Partner Network (APN)

SoftServe


Статус провідного консалтингового партнера вирізняє SoftServe як компанію, що має підтверджену експертизу та значний досвід зі створення та підтримки дизайну продукту, архітектури, міграції та керування даних в Amazon Web Services.


«SoftServe має великий досвід розгортання клієнтських рішень на AWS, за роки співпраці з Amazon Web Services ми сформували кваліфіковану та сильну команду з глибокими знаннями в галузі управління проектами та надання професійних послуг, ає Руслан К– зазначусов, Infrastructure Solution Architect в SoftServe, – Щоб стати провідним консалтинговим партнером APN (AWS Partner Network), ми пройшли серйозний процес відбору, складали акредитації та сертифікації; і довели свою кваліфікацію на найвищому рівні завдяки широкому спектру послуг та темпу інновацій спільно з AWS».


SoftServe має AWS компетенції з DevOps, SaaS, Data & Analytics, Retail, Міграції та фінансових сервісів. Рішення від AWS компанія впроваджує у галузях охорони здоров’я, фінансів, енергетики, роздрібній торгівлі та для високотехнічних ISV.


Команда SoftServe налічує понад 50 сертифікованих AWS Solution архітекторів, 320 сертифікованих AWS інженерів, корпоративний сертифікаційний центр компанії має у своєму портфоліо понад 20 професійних AWS сертифікацій.
Серед клієнтів компанії в даному напрямку: GoTransverse, Nufin Data, Precision Exams, SkillDirector, MEDHOST та інші.

SoftServe


Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 7000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Коментарі