SoftServe долучився до проведення соціального хакатону для пошуку інноваційних рішень

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія SoftServe долучилась до проведення соціального хакатону Hack for Locals 2.0 організованого Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні спільно з Міністерством цифрової трансформації України. Понад 360 учасників із усієї України шукали та презентували ідеї інноваційних рішень для нагальних потреб з посилення безпеки в Україні загалом та у конкретних населених пунктах.


Двоє співробітників харківського офісу компанії SoftServe, Іван Осотов, Senior Solutions Architect, та Денис Сич, Senior Frontend Engineer, стали менторами студентських команд, а В’ячеслав Лаптєв, Educational Program Manager, був одним із членів журі хакатону. Окрім того, команда переможців отримала від компанії подарунки. Журі з представників Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та Міністерства цифрової трансформації України та спеціалістів з провідних IT-компаній обрали трьох переможців серед учасників триденного хакатону. Команди переможців найближчим часом отримають фінансову та менторську підтримку для впровадження своїх інноваційних ідей в українських громадах.

IMG-466ceddaee2134771f1db1491c3a8c39-V SoftServe долучився до проведення соціального хакатону для пошуку інноваційних рішень


Перше місце здобула команда “Don’t burn”, яка запропонувала рішення для своєчасного та ефективного реагування на пожежі. Ідея полягає у створенні ГІС-платформи для аналізу, моніторингу та оперативного реагування на пожежі з використанням супутникових даних NASA та даних про пожежі та потенційно небезпечні осередки займань, про які повідомлятимуть жителі Донецької та Луганської областей через Telegram-бот. Друге місце посіла команда “Ward” з проектом прототипу мобільного застосунку для розпізнавання об’єктів та простору навколо них за допомогою аудіо супроводу, з функцією зчитування та озвучування текстів та скануванням QR-кодів. Команда “Drop table team” посіла третє місце та представила систему управління вуличним освітленням ULight, яка дозволить керувати вуличним освітленням у віддаленому режимі, здійснювати моніторинг вулиць та повідомляти про несправні ліхтарі, а також сповіщати представників громад про несанкціоновані підключення до мереж вуличного освітлення.

20201030_181601-1320x1760 SoftServe долучився до проведення соціального хакатону для пошуку інноваційних рішень


“Hack for Locals – це приклад чудової ініціативи, яка діє за принципом win-win, де з одного боку кожен з учасників отримує досвід, нові знання та знайомства, а з іншого боку творяться нові ідеї та рішення для підсилення місцевих громад, соціальної та екологічної безпеки, цифрової грамотності незахищених верств населення, тощо”. – розповідає В’ячеслав Лаптєв, Educational Program Manager харківського офісу SoftServe.


Довідка

«Hack for Locals 2.0: Безпечні спільноти» – це хакатон для розвитку українських громад, що проводиться в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру вже вдруге, і цього року покликаний посилити безпеку в громадах завдяки інноваційним технологічним рішенням. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 8000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Коментарі