Soft Skills з Олесею Ульяновою на воркшопі Junior Club

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

10 жовтня Kharkiv IT Cluster провів воркшоп на тему “Soft Skills: тренд чи необхідність” в компанії Telesens.

Досвідом ділилася Олеся Ульянова (Ph.D. in engineering, MBA, CEO Telesens International Ltd, Founder IT Grow Center).

На воркшопі Олеся допомогла учасникам розібратися з поняттям емоційний інтелект, розповіла їм про те, як люди сприймають інших людей і самих себе. Вона на особистих прикладах пояснила, чому так важливо розвиватися самому і розуміти, наскільки розвиваються всі навколо тебе.

Олеся Ульянова: “Моєю метою було познайомити молодь з поняттям Soft Skills і показати наскільки важливо та потрібно їх розвивати в собі.”

Фішки воркшопу:

“Як встигнути те, що не встигається?!”; “Як презентувати себе?”; “Хто Я, а хто люди навколо?”

Soft skills – це не тільки спілкування з людьми навколо. Це розуміння того, хто ти і як тебе сприймають люди. Учасники воркшопу пройшли тест на впевненість в собі та вміння переконувати, а також дізналися, як ці навички розвинути в собі.

Чекаєш наступного набору в Junior Club? Відвідуй 3 воркшопу (як мінімум) проекту OPEN IT 2.0 протягом цього року та отримуй запрошення в закритий клуб для IT-Community!

До зустрічі!

IMG_5563 Soft Skills з Олесею Ульяновою на воркшопі Junior Club IMG_5559 Soft Skills з Олесею Ульяновою на воркшопі Junior Club photo5258380047801232865 Soft Skills з Олесею Ульяновою на воркшопі Junior Club

Коментарі