Smart School: захід від Kharkiv IT Cluster і Департаменту цифрової трансформації

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер у співробітництві з Департаментом цифрової трансформації об’єднує представників ІТ-компаній та освіти задля розвитку смарт-шкіл Харкова!

notification-480x480 Smart School: захід від Kharkiv IT Cluster і Департаменту цифрової трансформації

12 жовтня відбудеться масштабний проєкт Smart School для представників освіти, школярів і ІТ-бізнесу. На заході буде урочисто відкрито інтерактивний кабінет хімії в Харківській загальноосвітній школі № 59.

Ми проведемо для учнів оновлену гру Kids2IT, аби занурити їх у світ ІТ-професій і дати змогу спробувати себе в ролі справжніх фахівців. Крім того, на учасників Smart School чекає:

  • ярмарок інноваційних технологій у сфері освіти,
  • дитячий конкурс 3D-моделей,
  • пресконференція,
  • майстер-класи для дітей різного віку,
  • і, звісно, відкриття нового кабінету хімії.

Разом із представниками освіти та харківського ІТ-бізнесу на пресконференції ми обговоримо зони росту та проблемні місця сучасної освіти. Наша мета — це нова стратегія розвитку смарт-шкіл Харкова.

Крім того, ми розіграємо серед представників освіти сертифікат на безоплатне навчання в Освітньому центрі для педагогів, батьків і дітей «Я і моя школа».

pencil-480x480 Smart School: захід від Kharkiv IT Cluster і Департаменту цифрової трансформації

Команда Харківського ІТ Кластера не може дочекатись цього важливого для нас і ІТ-галузі заходу. Ми в передчутті шалених емоцій та продуктивних бесід!

Зовсім скоро ми поділимось із вами всіма подробицями заходу, тож слідкуйте за нами в соціальних мережах і будьте першими, хто зазирне в закулісся заходу.

Покращуймо освіту Харківського регіону разом!

Коментарі