СК «Країна»: вплив пандемії на розвиток компанії

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У період розвитку пандемії коронавірусу багато ІТ-компаній зосередили увагу на захисті своїх фахівців. Це питання зазвичай вирішувалося страховими компаніями.

Харківський ІТ Кластер проаналізував усі вимоги мемберів, а страхова компанія «Країна» змогла швидко відреагувати на нові умови та скласти для компаній Кластера спеціальні пропозиції. Детальніше читайте в нашому інтерв’ю з Олексієм Онісіфоровим, директором харківського філіалу СК «Країна».

Як усе починалось

«Страхова компанія “Країна” працює з 1994 року. Основний напрям нашої роботи — це медичне страхування. Воно займає 45 % усього портфелю компанії.

Зазвичай медицина становить великий об’єм роботи всередині компанії. Цей напрямок віднімає багато часу та грошей. Ми взяли це питання на себе та зробили унікальну пропозицію для мемберів Кластера».

1234567-480x480 СК «Країна»: вплив пандемії на розвиток компанії

Зараз страхова компанія «Країна» надає мемберам Кластера послуги добровільного медичного страхування (ДМС) та страхування при випадках COVID-19. Олексій поділився, що нова програма є надважливою для СК «Країна», тому починаючи з 2019 року ціна на страхування зовсім не змінилась:

«На пропозицію для Кластера ніяк не вплинула пандемія чи зміна курсу. Ми дійсно створили інфраструктуру, а мембери Кластера й донині нам цікаві як клієнти. Наша програма ефективно вирішує проблему зменшення витрат для IT-компаній».

Чому СК «Країна» приєдналася до Kharkiv IT Cluster

У сучасному світі важливо бути не просто надійною та успішною компанією, але й активно впроваджувати елементи соціально відповідального бізнесу.

33-480x480 СК «Країна»: вплив пандемії на розвиток компанії

Олексій розповів, що однією з причин приєднання до Кластера був розвиток соціально відповідальної культури компанії:
«Така причина дійсно була. Перш за все тому, що ми хотіли стати для Кластера надійними партнерами.

У 2019 році ми стали партнерами Харківського ІТ Кластера. Після зустрічі з Ольгою Шаповал, директоркою Харківського ІТ Кластера, ми взялися не просто за розробку договору чи програми страхування, а за створення медичної інфраструктури для членів Кластера та їхніх співробітників.

Коли ми розпочали роботу над інфраструктурою, ми вирішили зробити все цивілізованим шляхом — саме тому стали членом Кластера.

Ми були вражені роботою, яку провів Кластер у період пандемії. Зокрема, нас вразив фонд IT4Life, адже в його межах Кластер допомагає дітям, будує кисневі траси та працює прозоро.

Робота Кластера надихнула нас на те, щоб перераховувати 5 % прибутку від будь-якого договору у фонд IT4Life.

Крім того, з 2021 року кожен фахівець, який укладає договір ДМС (добровільного медичного страхування) чи страхування від COVID-19, отримує сертифікат на 500 гривень на укладення договору щодо онкології.
Пропозиція доступна лише учасникам Харківського ІТ Кластера».

Ми вдячні страховій компанії «Країна» за кропітку роботу, яку вони провели в нових умовах пандемії. Уже багато компаній скористалися пропозиціями СК «Країна».

11-1-479x480 СК «Країна»: вплив пандемії на розвиток компанії

А якщо ви мембер Харківського ІТ Кластера й усе ще не знаєте про спеціальні умови страхування від СК «Країна» для вашої компанії та фахівців, — сміливо пишіть на електронну пошту info@it-kharkiv.com, і ми надішлемо вам усі деталі!

Подбайте про здоров’я своїх фахівців завчасно разом зі страховою компанією «Країна».

Коментарі