Що послухати: топові українські подкасти

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Думаєш, що подкасти випускають тільки російською та англійською? А от і ні!
Ми знайшли та зібрали для тебе круту добірку подкастів українською, слухати які не лише приємно, а й корисно.

music-480x480 Що послухати: топові українські подкасти

Лови нашу колекцію.

  • «Ти не поставив смайл, бо злишся на мене? Як працює проєкція» у «Простими словами» від The Village. Також думаєш, що без смайлика повідомлення здається агресивним, а крапка в кінці — це взагалі привід для сварки? Цей подкаст для тебе.
  • «Доступ» від «Радіо Поділ». Технології та людина — ось головна тема подкасту. Взаємодія пристроїв із органами чуття людини, способи обробки інформації нашим мозком, перспективи доповненої реальності та багато іншого.
  • «Станція 451» від The Village. Якщо ти вже прочитав усе, що ми рекомендували, тоді вмикай цей подкаст та складай черговий список обов’язкових для прочитання книг.
  • «Шит Ай Ноу Лайв» від Кріс Косик та Діми Малєєва. Буває, що в ІТ цікаво, проте не зрозуміло. Ведучі в усьому розберуться!
  • «Як жити, якщо всі герої, а ти лежиш у трусах і не можеш встати? Розповідають психотерапевти» у «Простими словами» від The Village. Думаємо, тут слова зайві. Усі ми інколи так почуваємося.
  • «Засновники». Мрієш мати власний бізнес? Дізнайся про всі тонкощі заздалегідь — слухай подкаст із відомими підприємцями України.

Обирай будь-який подкаст та насолоджуйся якісною українською мовою та концентрованим контентом!

music-1-480x480 Що послухати: топові українські подкасти

Українське повинне й може бути крутим 🙂

Коментарі