Що послухати: подкасти для маркетологів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Люди постійно поспішають: не встигають читати книжки, правильно харчуватися та здобувати інші корисні звички. Але ж стільки цікавого обходить нас стороною!

Вихід — слухати подкасти!

Харківський IT Кластер запускає рубрику «Що почитати» з крутими подкастами для різних професій.

Сьогодні розкажемо, що послухати маркетологу:

  • «Напівсолодкий подкаст» — подкаст Олексія Ткачука, проєктного директора агентства Setters, і Дмитра Прокопенка, директора з маркетингу Setters. Хлопці розмірковують на теми маркетингу, реклами та SMM, розбирають останні кейси, діляться досвідом та порадами.
  • «NextMedia Podcast» — подкаст Ельнари Петрової, у якому гості обговорюють маркетинг, просування бренду та розбирають популярні теми: що таке квіз-маркетинг, як правильно спілкуватися з клієнтами, яку схему просування обрати.
  • «Анатомія реклами» — подкаст про мистецтво реклами: як вона працює, з чого складається, які інструменти сприяють розвитку бренду, а які його руйнують. Ведуча подкасту — Олена Кеслер.
  • «Marketing School With Neil Patel» — подкаст англійською мовою для тих, хто хоче і знання з маркетингу прокачати, і мову підтягнути. Подкаст проводить Ніл Патель, засновник платформи KISSmetrics. Ніл обговорює відомі кейси, нові маркетингові кампанії, дає поради та вчить новим поняттям.

Тепер не відвертітися: слухай подкасти дорогою на роботу або навчання, коли прибираєш або приймаєш ванну.

Обирай подкаст і ставай краще разом із Харківським IT Кластером кожен день.

Коментарі