Що подивитися. Фільми про талановитих учених

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Привіт! Не вистачає натхнення на нові звершення та енергії на нові ідеї?
Спробуй переглянути фільми про видатних людей, які пройшли тяжкий життєвий шлях, проте досягли нереальних висот.

Тримай нашу добірку:

  • «Гра в імітацію». Фільм про математика Алана Тюрінга. Він зміг створити машину, здатну розшифрувати код «Енігми», машини, яку використовували фашисти під час Другої світової війни.
  • «Ігри розуму». Фільм про математика Джона Неша, який отримав Нобелівську премію з економіки, проте все своє життя страждав від шизофренії.
  • «Хокінг» та «Стівен Хокінг. Теорія всього». Два різні фільми про одного неймовірно талановитого вченого — Стівена Хокінга. Кожна зі стрічок висвітлює різні сторони його життя: від становлення як ученого, кохання, сім’ї та до хвороби, яка намагалася все це перекреслити.
  • «Людина, яка пізнала нескінченність». Фільм про талановитого математика-самоучку Срініваса Рамануджана. Учений виріс у бідній сім’ї, тож не мав належної освіти. Проте це не завадило йому зробити великий внесок у теорію чисел і стати членом Королівського наукового товариства.

Часом достатньо подивитися фільм, аби зарядитись енергією на нові ідеї, ініціативи та звершення. Тож надихайся й ти. Будуй власну історію разом із Харківським ІТ Кластером.

Не забувай ставити вподобайки 🙂

Коментарі