Що подивитись: фільми для підприємців

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер продовжує збирати для тебе підбірки корисних фільмів для різних професій. Сьогодні поділимося фільмами для підприємців. Кінематограф — це гарне джерело для натхнення, створення нових ідей, і навіть стартапів.

Тримай нашу підбірку:

1. «Нафта». Фільм розповідає про розвідника нафти, який прагне заполучити якомога більше землі і стати найвпливовішим магнатом у Каліфорнії. У стрічці піднімаються такі теми, як сім’я, релігія, ненависть та безумство у прагнення дійти до мети. Нагнітаюча атмосфера справить враження на багатьох.

2. «Форс-мажори». Серіал, що розкриває історію сильних лідерів і їх шлях. Стрічка розповідає про те, чим герої керуються у прийнятті рішень, як балансують між роботою та приватним життям, як усвідомлюють свою відповідальність, і як керують великою командою.

3. «Завмри та гори». Серіал про інженера, який втілював у життя свій стартап у розпал комп’ютерного буму у 1980-х роках. Герою доводиться конкурувати з корпораціями-гігантами, щоб знайти своє місце під сонцем. Стрічка дасть зрозуміти закони стартапів та психологію їх авторів.

4. «У гонитві за щастям». Фільм, який надихнув на звершення ціле покоління. Стрічка розповідає про батька-одинака, який пройшов шлях від продавця, якому не вистачало грошей на оплату дому та навчання сина, до успішного брокера. Цілеспрямованість героя надихає.

5. «Джой». Фільм, заснований на реальних подіях, розкриває історію успіху однієї з найталановитіших підприємниць США: від звичайної домогосподарки з купою фінансових проблем до успішної бізнесвумен.

Перегляд фільмів — це чудова нагода відпочити та водночас надихнутись на нові звершення, дізнатись нову інформацію та подивитись на власну роботу і бізнес по-новому. 

Проте варто пам’ятати, що герої у фільмах часто бувають романтизовані, наділені надто роздутими якостями, можуть бути вкрай жорстокими. Споживай контент відповідально та з розумом.

Надихайся разом з Харківським ІТ Кластером та чекай на нову підбірку вже зовсім скоро!

Коментарі