Що почитати: топові книги для маркетологів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

25 жовтня світ відсвяткував день маркетолога. І хоч із затримкою, проте ми щиро вітаємо всіх фахівців у цій галузі!

excited-480x480 Що почитати: топові книги для маркетологів

Ти теж мрієш отримувати справжні привітання з цим днем уже за кілька років? Тоді читай найтоповіші книги з маркетингу та поринай у цю професію з головою!

Добірка, яку так просто не знайдеш 🙂

  • «Алхімія. Як народжуються шалені ідеї», Рорі Сазерленд. Популярність бренду, як не дивно, визначається ірраціональною та несвідомою поведінкою споживачів. Чому так виходить і як люди сприймають продукти насправді — розповість Рорі Сазерленд.
  • «Наснага. Як побудувати культуру свободи та відповідальності за результат», Патті МакКорд. Дізнайся, як відомі компанії змінюють свою культуру, аби ставати продуктивнішими, ефективнішими та кориснішими для споживачів.
  • «Хороша стратегія, погана стратегія», Річард Румельт. Розробка стратегії — важливий етап життя проєкту. Дізнайся, як правильно розробляти стратегію та не облажатись із нею в майбутньому.
  • «Історія IKEA. Бренд, що закохав у себе світ», Бертіл Торекул, Інґвар Кампрад. Усі знають відомого меблевого виробника — IKEA. Проте мало хто знає, як бренд розвивався та чому IKEA — це не просто меблі, а особлива філософія.

Вибирай будь-яку книгу з добірки — вони всі наповнені корисною інформацією та входять у рекомендації від багатьох відомих маркетологів країни.

smile-480x480 Що почитати: топові книги для маркетологів

Прокачуйся в професії разом із Харківським ІТ Кластером!

Коментарі