Що почитати копірайтеру

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Цікавишся професією копірайтера, любиш писати тексти та мрієш, щоб улюблена справа стала постійною роботою? Тоді практика і книги з написання сучасних текстів, — найкращий спосіб підвищити свій скіл!

Ми попіклувались про твій час і склали перелік корисних книжок для копірайтера:

  • «Пиши, скорочуй» Максима Ільяхова та Людмили Саричевої. Книга навчить писати прості, лаконічні тексти, без зайвої води та прикрас. Автори на прикладах розкажуть, які слова з’їдають написане, які конструкції слід забути, а коли текст має бути більш розгорнутим.
  • «Автор, ножиці, папір» Миколи Кононова. Книга ідеально підходить для початківців: вона розповідає, як скласти слова таким чином, що вийшов гідний текст. Автор навчить, як писати статті, слогани, лонгріди і навіть мемуари.
  • «Книги, що продаються» Дмитра Кота. Автор розклав по поличках найефективніші лайфхаки і правила текстів. Книга вчить тому, що писати — це нібито складати меблі за інструкцією, де деталі — це слова, і від того, як ти їх складаєш, залежить результат.
  • Ще одна книга Дмитра Кота: «Копірайтинг: як не з’їсти собаку». Це книга, яка змусить тебе думати, писати в десятки разів більше, а найголовніше — покаже все на прикладах та за допомогою практичних завдань. 

Автору дуже важливо постійно оновлювати свої знання, читати сучасну літературу, вдосконалювати свої навички. Кожного дня змінюється мова, тож і тексти повинні оновлюватись.

Розвивайся разом з Харківським ІТ Кластером та пиши у коментарях в Facebook та Instagram, яку книгу читаєш зараз, і чи читав щось, що запропонували ми!

Коментарі