Що почитати: книги з психології людини

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Хочеш зрозуміти іншу людину? Хочеш зрозуміти її дії, чим вона керується у прийнятті рішень, коли говорить правду, а коли обманює?

Це, звісно, справа не з легких. Проте можна прочитати книги з досвідом і експериментами відомих науковців щодо психології людини та зрозуміти важливі деталі.

security-pin-480x480 Що почитати: книги з психології людини

Лови добірку від Харківського ІТ Кластера з одними з найкращих книжок із психології.

  • «Ігри, у які грають люди», Ерік Берн. Науковець намагається розібратись у суті людських стосунків, а також відповідає на запитання щодо долі кожного з нас.
  • «Сім гріхів пам’яті», Деніел Шактер. Віриш у те, що твої спогади справжні? Можливо, тобі щось наснилось, а пам’ятаєш це як реальну подію або ж навпаки. Автор розповість, як нас часом обманює власна свідомість і пам’ять.
  • «Спотикаючись об щастя», Деніел Ґілберт. Кожен із нас малює в голові ідеальну картинку свого майбутнього, у якому ми обов’язково щасливі. Автор упевнений, що часто, мріючи про майбутнє, ми забуваємо бути щасливими сьогодні.
  • «Емоційний інтелект», Деніел Ґоулман. У сучасному світі розуміти та контролювати свої емоції — одна з найважливіших навичок. Автор розповість, як цього досягти.

Обирай будь-яку книгу з добірки та занурюйся у світ людської психології.
Наше життя дуже складне та часом зовсім незрозуміле, проте водночас від цього й прекрасне.

Пиши в коментарях, чи ти читаєш книги з психології, чи віддаєш перевагу художній літературі!

Коментарі