Kids2IT: ІТ-одяг проти Pizza Box: шалена гра в Харківській загальноосвітній школі №69

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Інноваційні проєкти від учнів школи №69

18 січня Kharkiv IT Cluster завітав до Харківської загальноосвітньої школи №69. У школі відбулась гра з учнями 8-го класу. Кожна команда креативно підійшла до створення інноваційного проєкту та його презентації.

Pizza Box

Перша команда презентувала багаторазову коробку для піци з підігрівом: «Ваша піца завжди приїде до вас гарячою», 一 говорить Михайло, учень 8-го класу. На презентації свого продукту учні навели безліч причин, чому ця коробка буде необхідна у нашому житті: багатофункціональність, екологічність та те, що піца готова до споживання у будь-який час.

IT-одяг

Багато людей мріють про такий одяг: влітку він охолоджує, а взимку навпаки 一 зігріває. Друга команда дітей на грі Kids2IT вигадала як розв’язати цю проблему за допомогою пристрою всередині одягу. Учні презентували свою ідею у вигляді малюнків.

Відгуки учасників гри

«Мені подобається малювати те, що я вигадую. На грі мені пощастило зайнятися моєю улюбленою справою. Тепер хочу більш дізнатися про професію дизайнера в ІТ- сфері», 一 Марина, учениця 8-го класу школи №69.

«Я дізналась на сьогоднішній грі, що, крім програмування, існує дуже багато професій в ІТ і мені дуже сподобалось бути у ролі Project Manager», 一 Віка, учениця 8-го класу школи №69.

Kharkiv IT Cluster радий зустрічі з учнями Харківської загальноосвітньої школи №69 та пишається їхніми досягненнями. 

 

Коментарі