Семінар для педагогів: як залишитися у професії

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківським педагогам розповіли, як знайти додаткову професію і поєднувати її з основною роботою.

22 грудня пройшов семінар для вчителів шкіл, присвячений пошуку альтернативних можливостей і навчанню додатковим навичкам. Провели його Kharkiv IT Cluster разом з приватним лицем МИР і Telesens Academy.

Багато педагогів опиняються в замкнутому колі: стандартна ставка передбачає високе навантаження, яке займає переважну частину життя. При цьому матеріальна винагорода не відповідає зусиллям. Тому основна мета семінару – показати, як можна поєднувати педагогічну діяльність в школі і додаткову роботу.

За останні 6 років з’явилося безліч робіт, які можна виконувати віддалено або за гнучким графіком. Зокрема, бурхливе зростання IT індустрії зумовлює попит не тільки на розробників ПЗ, аналітиків, тестувальників, але і міждисциплінарних фахівців: блогосфера, SEO, SMM, адміністрування сайтів, організація заходів та контент-менеджмент.

Також зростає попит на неформальну освіту, тому досвідчені педагоги можуть викладати в різних тематичних школах і гуртках.

Особлива увага приділялася визначенню цінностей, правильній постановці цілей і подоланню перешкод до їх досягнення. Критичне мислення, вміння відстоювати свою позицію, бути незалежним і розділяти свої і чужі цілі, працюючи на перші – цьому була присвячена значна частина тренінгу.

Організатори впевнені, що таким чином зможуть допомогти педагогам підвищити якість життя, що позитивно позначиться на успіхах їх роботи в школах. Крім цього вони своїм прикладом зможуть надихати своїх учнів спробувати себе в різних професіях.

Коментарі