Розшукуються автори текстів!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Ти гуманітарій?

Мрієш потрапити до IT сфери, але не хочеш кодувати?

Вмієш писати тексти і бажаєш спробувати свої сили?

Тоді тобі до нас.

Команда Харківського ІТ Кластеру оголошує конкурс для молодих райтерів.

Це буде справжній батл авторів есе “Futuristic TechnoKharkiv” на тему майбутнього нашого чудового міста. Пиши українською, англійською або російською, а можеш і трьома мовами в кожній номінації ми визначимо переможця !

2 номінації: одна для фантазерів і мрійників, інша для реалістів.

Перша: “Футуристичний Харків” (Futuristic City of Kharkiv), де ти можеш дати волю своїй фантазії і уявити, як могло би виглядати наше місто через 10 років, якщо б технологічно розвивалося, випереджаючи планету.

Друга номінація наближає нас до суворої реальності. Завдання спрогнозувати реальний стан технологій в нашому місті через 10 років. А також розповісти, чому ти хочеш жити і працювати в Харкові, а не поїхати звідси шукати кращого життя. Адже, правду кажуть, в гостях добре, а у Харкові краще. Згоден? Пиши нам.

Ми чекаємо роботи до 18 березня 2019 року на пошту battle@it-kharkiv.com.

Не забудь роботи можна подавати однією з трьох мов:  англійською, українською та російською. Або відразу трьома. Змагатися буде кожна мовна версія окремо. Кількість робіт або участь одночасно в двох номінаціях не обмежується!

Обсяг до 2200 знаків з пробілами.

Формат – Google-doc.

У кожній номінації буде оголошено переможця.

Призи для кожної з номінацій:

  • диплом переможця від Харківського IT Кластеру
  • практичне стажування у команді Харківського ІТ Кластеру в період з 20 квітня по 20 серпня. Це унікальний досвід роботи в громадській організації, яка об’єднує понад 50 ІТ компаній регіону і понад 7000 співробітників.

Ми з нетерпінням чекаємо на твою творчість. Хто знає, може, саме з цього почнеться твоя кар’єра райтера, автора, журналіста або навіть найкрутішого фахівця з комунікацій. Все в твоїх руках!

Про конкурс IT Cluster

Коментарі